Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Līdz 30. jūnijam var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam kanalizācijas pieslēguma izbūvei

Lai izbūvētu kanalizācijas pieslēgumus ielās, kurās jau ir izbūvēti centralizētie sadzīves kanalizācijas tīkli, jelgavniekiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu. Šogad programmā pieejamais pašvaldības finansējums – 30 000 eiro. Iesniegt pieteikumu līdzfinansējuma saņemšanai var līdz 30. jūnijam. Līdz 10. maijam saņemti 30 pieteikumi par kopējo summu 9940 eiro, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā nosaka pašvaldības saistošie noteikumi “Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai”, daudzdzīvokļu mājām ir pieejams atbalsts līdz 75 procentiem no pieslēguma būvdarbu kopējām izmaksām, bet nepārsniedzot 3750 eiro. Līdzfinansējuma apmērs vienģimenes mājai atkarīgs no tā, vai kanalizācijas izbūve tiek veikta saskaņā ar apliecinājuma karti vai paskaidrojuma rakstu, vai ar atvieglotu procedūru – ar pievada novietojuma plānu.

Ja privātmājai pieslēgumu būvē būvkomersants saskaņā ar apliecinājuma karti vai paskaidrojuma rakstu, pašvaldības līdzfinansējums veidos līdz 50 procentiem no pieslēguma būvdarbu kopējām izmaksām, bet nepārsniedzot 1000 eiro par pieslēguma izbūvi. Savukārt, ja darbus veiks pats īpašnieks vai būvkomersants saskaņā ar pievada novietojuma plānu, no pašvaldības varēs saņemt līdzfinansējumu 15 eiro apmērā par viena vesela kanalizācijas tīkla metra izbūvi (ieskaitot skatakas), bet nepārsniedzot 500 eiro par viena pieslēguma izbūvi.

Pieteikumu SIA “Jelgavas ūdens” var iesniegt līdz 30. jūnijam (ieskaitot):

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • atstājot to pastkastītē pie uzņēmuma vārtiem (Ūdensvada iela 4, Jelgava);
  • nosūtot dokumentu, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, uz e-pasta adresi jelgavas.udens@ju.lv;
  • nosūtot pa pastu uz adresi: Ūdensvada iela 4, Jelgava, LV-3001.

Pieteikuma veidlapa pieejama mājaslapā www.ju.lv, tālrunis informācijai – 63007119; Tehniskā daļa: tālrunis 63007106, e-pasts: td@ju.lv.

Jāpiebilst, ka iesniedzot pieteikumu, jābūt izstrādātam pievadu novietojuma plānam vai apliecinājuma kartei, vai paskaidrojuma rakstam, turklāt kanalizācijas pievada izbūve nedrīkst būt uzsākta.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.