Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Līdz 8. maijam Jelgavas uzņēmēji var pieteikties pašvaldības grantu programmai

Jelgavas uzņēmēju pieteikšanās pašvaldības grantu programmai “Atbalsts komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem” turpināsies līdz 8. maijam. Programma dod iespēju uzņēmējiem saņemt līdz pat 10 000 eiro finansiālu atbalstu sava projekta realizācijai, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties grantam var Jelgavas komersanti un saimnieciskās darbības veicēji, kuri ir uzņēmējdarbības uzsācēji (reģistrēti Komercreģistrā vai Valsts ieņēmumu dienestā līdz trim gadiem) vai inovatīvu produktu vai pakalpojumu radītāji. Uzņēmumam uz pieteikuma iesniegšanas un vērtēšanas brīdi nedrīkst būt nodokļu parādi, kas lielāki par 150 eiro, uzsākts maksātnespējas vai likvidācijas, vai tiesiskās aizsardzības process, juridiskajai adresei jābūt reģistrētai Jelgavas pašvaldības administratīvajā teritorijā. Programmā nevar startēt tie uzņēmumi, kuri saņēmuši grantu divus iepriekšējos kalendāros gadus, kā arī ir citi nosacījumi, ko paredz konkursa nolikums. 

Katram pretendentam sava projekta realizācijai būs jānodrošina līdzieguldījums 20–30 procentu apmērā. Būtiski, ka tāmē granta izlietojumam jāatspoguļo kopējās projekta izmaksas pa pozīcijām, un granta apmērs būs atkarīgs no projekta līdzfinansējuma apmēra. Piemēram, ja kopējā tāme būs 7000 eiro, pie līdzieguldījuma 20 procentu apmērā (1400 eiro) granta apmērs būs 5600 eiro; ja tāme būs 10 000 eiro, pie līdzieguldījuma 25 procentu apmērā (2500 eiro) granta apmērs būs 7500 eiro; ja tāme būs 17 000 eiro, pie līdzieguldījuma 30 procentu apmērā (5100 eiro) granta apmērs būs 10 000 eiro, jo nolikuma nosacījumi paredz, ka granta apmērs nevar pārsniegt 10 000 eiro. Atlikusī summa būs jāfinansē pašam komersantam.

Piešķirtos līdzekļus uzņēmējs varēs izmantot tikai pieteikumā norādīto mērķu īstenošanai, un tie būs jāapgūst 12 mēnešu laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par katru nolikumā ietverto kritēriju pieteikuma iesniedzējs saņems punktus, kas summēsies. Iegūstot lielāko punktu skaitu, uzņēmējam tiks piešķirts grants. Kopumā šogad grantu programmai paredzēts finansējums 50 000 eiro apmērā.

Lai pieteiktos, jāaizpilda pieteikuma veidlapa. Pieteikumu var nosūtīt elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pasta adresi uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv vai nosūtīt pa pastu uz adresi: Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001, uz aploksnes norādot “Atbalsts komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem”. Tālrunis papildinformācijai – 63012155. Granta programmas nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Uzņēmējdarbība”.

Jāatgādina, ka pagājušajā gadā programmā tika saņemti 39 pieteikumi. Pēc pretendentu izvērtēšanas divās kārtās komisija lēma grantu piešķirt septiņiem uzņēmumiem un saimnieciskās darbības veicējiem par kopējo summu 40 443,50 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa NOLIKUMS, PIETEIKUMA veidlapa, TĀMES veidlapa

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.