Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Līdz šim labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” saziedoti 345 000 eiro

Līdz šim “TV3 Group Latvija” organizētajā labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” saziedoti vairāk nekā345 000 eiro, informē uzņēmumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz svētdienas vakaram, kad notika labdarības akcijas centrālais notikums – koncerts, ziedojumos saņemti 344 989,03 eiro, bet pirmdienas rītā – 345 482, 15 eiro.

Šogad “Eņģeļi pār Latviju” aicina palīdzēt pieciem akcijas vēstnešiem – septiņgadīgajai Aurorai, desmitgadīgajai Veltai, deviņus gadus vecajam Mihailam, četrus gadus vecajam Artūram, deviņgadīgajai Polīnai un vēl 182 bērniem visā Latvijā, kam līdzcilvēku atbalsts palīdzēs uzlabot dzīves kvalitāti.

Kā atzīmē Bērnu slimnīcas fonda speciālisti, slimo bērnu skaits katru gadu palielinās, līdz ar to arī sabiedrības iesaiste kļūst par aizvien lielāku nepieciešamību. Akcijā iezīmētais mērķis – 464 222 eiro – ļaus palīdzēt 187 bērniem, kam palīdzība nepieciešama visvairāk, taču kopumā atbalstu gaida 337 bērni visā Latvijā, kuru ārstēšanai nepieciešami 800 287 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijas laikā šogad palīdzību sagaida 88 bērni ar autiskā spektra traucējumiem, 25 bērni ar kustību traucējumiem, 56 bērni, kuriem palīdzība ir nepieciešama ārkārtas situācijās, kā arī astoņi bērni, kuriem reizēm vajadzīga slimnīca.

Lai akcijā varētu iesaistīties pēc iespējas lielāks skaits cilvēku, ziedojumu tālruņa maksa šogad no 4,27 eiro samazināta uz 1,42 eiro.

Labdarības akcija turpinās arī janvārī, tādēļ iedzīvotāji tiek aicināti ziedot un sniegt savu atbalstu visiem palīdzību gaidošajiem bērniem. Ziedot bērniem ikviens ir aicināts līdz 2023.gada 31.janvārim:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziedot bērniem ikviens ir aicināts līdz 2023. gada 31. janvārim:

 • Zvanot pa tālruni 90067011 (maksa par zvanu 1,42 eiro (iesk. PVN)).
 • Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā www.bsf.lv;
 • Iegādājoties preces ar īpašo “Eņģeļi pār Latviju” atzīmi “Rimi” veikalos no 23. novembra līdz 1. janvārim;
 • Ziedojumu kastītēs “Rimi” veikalos visā Latvijā;
 • Ziedojumu kastītēs “JYSK” veikalos visā Latvijā;
 • Ziedojot “Rimi” e-veikalā www.rimi.lv;
 • Ziedojot “MansRimi” naudas uzkrājumu “Rimi” kioskos vai mājaslapā www.mansrimi.lv;

  Foto: Bērnu slimnīcas fonds

  Līdzīgi raksti

  Reklāma

  Atbildēt

  Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

  Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

  Ar cieņu,
  ZZ.lv komanda.