Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Līdzdalības kampaņā “Dari savu pilsētu labāku!” saņemti vairāk nekā 230 pieteikumi no visiem Latvijas novadiem

Līdzdalības kampaņā “Dari savu pilsētu labāku!” saņemti vairāk nekā 230 pieteikumi no visiem Latvijas novadiem, aģentūru LETA informēja kampaņas organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visvairāk pieteikumu (25%) saņemti no Vidzemes, kam seko Kurzeme (24%), Zemgale (20%) un Rīga (20%), kā arī Latgale (11%). Tostarp 66% pieteikumu saņemti no fiziskām personām, bet 34% – no juridiskām.

Kā norāda rīkotāji, vislielākā aktivitāte bija kategorijās “Aktīvās atpūtas iespēju veicināšana” un Atpūtas vietu sakopšana un labiekārtošana” – katrā no tām iesniegti 28% pieteikumu. 13% pieteikumu iesniegti kategorijā “Informatīvi izglītojošu vietu izveide vai labiekārtošana” un 12% – “Vides pieejamības uzlabošana”, bet 19% pieteikumi tika saņemti ārpus minētajām kategorijām.

Jau vēstīts, ka, lai motivētu Latvijas iedzīvotājus iesaistīties apkārtējās vides sakopšanā un labiekārtošanā, AS “Aldaris” ar zīmolu “Mežpils” aicināja iedzīvotājus pieteikties līdzdalības kampaņai “Dari savu pilsētu labāku!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kampaņas ietvaros interesenti tika aicināti iesniegt savu ideju apkārtnes labiekārtošanai kādā no kategorijām – aktīvās atpūtas iespēju veicināšana, vides pieejamības uzlabošana, atpūtas vietu sakopšana un labiekārtošana, informatīvi izglītojošu vietu izveide vai labiekārtošana vai cits.

Konkursam pieteiktos projektus izvērtēs neatkarīga organizatoru izveidota žūrijas komisija, kas izvēlēsies trīs projektus, kuru iesniedzēji balvā saņems finansējumu projektu īstenošanai – viena projekta finansējums ir līdz 10 000 eiro apmērā (ieskaitot PVN), bet kopējais balvu fonds – līdz 30 000 eiro.

Kampaņas rezultāti un uzvarētāji tiks publicēti 2023.gada 11.janvārī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija, kampaņas nolikums atrodami mājaslapā “www.mezpils.lv”.

Foto: mezpils.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.