Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Lieldienas Dobelē

Dobeles pilsētas kultūras nams un Dobeles Amatu māja aicina lielus un mazus dobelniekus, kā arī pilsētas viesus pirmajās Lieldienās, 17. aprīlī, apmeklēt Dobeles vēsturisko Tirgus laukumu un Amatu mājas pagalmu, kur no pulksten 10 līdz 15 notiks dažādās aktivitātes visai ģimenei, informē Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere Madara Vinkelmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ŠŪPOŠANĀS

Viena no Lieldienu tradīcijām ir šūpošanās, tāpēc par to ir padomāts arī šajā reizē. Bērni varēs griezties koka ilustrāciju karuselī. Karuseļa autors ir mākslinieks Ivars Mailītis ar savu komandu. Mākslinieks idejiski savā karuselī ir iestrādājis ainas no mūsu Latvijas “zelta fonda leģendām” – griežoties karuselī būs iespēja izdzīvot Jāņa Jaunsudrabiņa “Baltās grāmatas” un Alberta Kronenberga “Mazais princis” ilustrācijas. Pats mākslinieks būs ieradies Dobelē, lai vairāk pastāstītu par savu ideju un iedzīvinātu šīs ainas caur karuseli.

Asāku izjūtu cienītājiem būs iespēja izbaudīt 3D orbitron šūpoles. 3D orbitron šūpoles sniedz iespēju izjust jaunu dimensiju, šķitīs jautri mazajiem un trakulīgi stiprajiem. Šūpoles paredzētas no 5 gadu vecuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

IZSTĀDE

Būs apskatāma Talsu novada muzeja ceļojošā izstāde “Arī šādi putni mīt Latvijā”. Izstāde iepazīstinās ar Latvijā mītošiem, bet, iespējams, līdz šim neredzētiem putniem, piemēram, jūras žagatu, bikšaino apogu, citroncielavu u.c.. Pēc Lieldienām izstāde būs apskatāma Dobeles pilsētas kultūras namā līdz 13. maijam. Ieeja bez maksas.

MAZĀ LAUKU SĒTA

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lieldienās pie mums ciemosies “Trušu pilsētiņa” ar mazajiem lauku sētas dzīvnieciņiem, kā arī būs apskatāmas dažādas Latvijā sastopamu putnu olas.

Aicinām uz pasākumu ņemt līdzi kādu olu, jo Dobeles Amatu mājas pagalmā notiks olu krāsošana un neatņemama Lieldienu tradīcija – olu ripināšanu.

LIELDIENU STAFETES

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktīvākā pasākuma daļa – Lieldienu stafetes. Zaķu spēle, Niknie putni, Olu hokejs, Balansēšanas trase un citas aizraujošas stafetes visai ģimenei.

MŪZIKA IELĀS UN NAŠĶU TIRDZIŅŠ

No pulksten 12 līdz 13 uzstāsies dziedātāja un ielu muzikante Evelīna Krama. Mūziķes stils ir būt dziesminiecei un izpildīt dziesmas pop un kantrī stilā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paralēli aktivitātēm notiks našķu tirdziņš, kur varēs iegādāties dažādus saldumus un tradicionālos gardumus.

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.

Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar Covid -19 vīrusa izplatības ierobežošanu. 

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.