Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Lielplatonē darbu sāks ģimenes ārste Guna Šmite

2021.gada 7.decembrī tika pārtrauktas līgumattiecības ar Ilzes Liepiņas ģimenes ārsta praksi Lielplatones pagastā, un ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas, kuru deklarētā dzīves vietas adrese ir Lielplatones un Vilces pagastos, tika pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Gunas Šmites, kas bija prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Līdz šim G.Šmite pacientus pieņēma savā ģimenes ārsta praksē Vilces doktorātā, taču iecerēts, ka jau no maija daktere pacientus pieņems arī Lielplatonē, Alejas ielā 23 – bijušās Ilzes Liepiņas ģimenes ārsta prakses telpās, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots, ka Guna Šmite pacientus Lielplatonē varētu pieņemt otrdienās un piektdienās – šajās dienās iedzīvotāji varētu arī nodot dažādas analīzes. Tāpat kā līdz šim, arī turpmāk pacientu pieņemšanas laiks tiks organizēts pēc iepriekšēja pieraksta. Plašāka informācija par pacientu pieņemšanas dienām un laikiem sekos. Jāmin, ka daktere turpinās darbu arī Vilces doktorātā, kur viņa strādā kopš 2021.gada 1.janvāra.

Guna Šmite sertifikātu ģimenes ārsta specialitātē ieguva 2018. gadā, absolvējot Rīgas Stradiņa universitāti. Studiju laikā G. Šmite noslēdza līgumu ar Jelgavas novada pašvaldību par stipendijas saņemšanu mācībām.  Viens no līguma punktiem ietvēra to, ka speciāliste pēc studiju beigām savas darba gaitas turpinās tieši Jelgavas novadā.

Guna Šmite ieguvusi gan stacionāro, gan ambulatoro darba pieredzi. Paralēli studijām, pirmā darba pieredze tika iegūta Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcā, uzņemšanas nodaļā, vēlāk ģimenes ārsta prasmes pilnveidojusi Elejas doktorātā. Savukārt pēc studijām G. Šmite sākotnēji strādājusi par dežūrārsti Bauskas slimnīcā, bet vēlāk pilnveidojusies G. Veides ģimenes ārsta praksē Ādažos, strādājot par ārsta aizvietotāju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ārpus ģimenes ārsta prakses darba laika neatliekamo medicīnisko palīdzību var saņemt, zvanot pa tālruni 03 vai 113, vai pa ģimenes ārsta konsultatīvo tālruni 66016001, vai vēršoties tuvāko slimnīcu uzņemšanas nodaļās (Jelgavas pilsētas slimnīcā, Bauskas slimnīcā vai Dobeles un apkārtnes slimnīcā).

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.