Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Lielupes Industriālā parka teritorijā sākas ielu pārbūve

Šonedēļ uzsākti pārbūves darbi Lielupes Industriālā parka teritorijā, informē “Pilsētsaimniecība”. Līdz šī gada novembrim plānota Rubeņu ceļa piebraucamā ceļa un jaunas ielas – no Prohorova ielas līdz Rubeņu ceļam – izbūve, kā arī gājēju un velosipēdistu celiņu izbūve abos ielu posmos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbu ietvaros plānots izbūvēt ūdensvadu, saimnieciskās kanalizācijas un lietus kanalizācijas tīklus, ārējo apgaismojumu un elektroapgādes sistēmu, un pārbūvēt parka teritorijā esošās dzelzceļa pārbrauktuves. Jāpiebilst, ka projektējamo ielu kopējais garums ir aptuveni 500 metri.

Kvalitatīva piebraucamā ceļa un komunikāciju izbūve veicinās Lielupes Industriālā parka attīstību, uzlabos gan drošību LIP teritorijā, gan veicinās teritoriālo izaugsmi un jaunu darba vietu radīšanu Jelgavā.

Projektu Nr: 5.6.2.0/22/I/009 “Tehniskās infrastruktūras sakārtošana uzņēmējdarbības attīstībai Rubeņu ceļa rūpnieciskajā teritorijā” līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekta kopējās izmaksas ir 1 807 764,55 eiro. Būvdarbus objektā veic SIA “DSM Meistari”. Būvniecības procesu vadīs JVPI “Pilsētsaimniecība”.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.