Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Likteņdārzā Koknesē būs tradicionālā Sajūtu diena ģimenēm

Ar radošām rotaļām, lielformāta spēlēm, milzu burbuļu pūšanu, izzinošām ekspedīcijām, sportiskām un aizraujošām aktivitātēm sestdien, 23. jūlijā, Likteņdārzā Kokneses salā notiks tradicionālā Sajūtu jeb Ģimenes diena, informē nodibinājuma  “Kokneses fonds” pārstāve Elīna Bīviņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau no pulksten 11 rītā Likteņdārza apmeklētāji varēs doties ekspedīcijā “Izzini Likteņdārzu!”, savukārt bērnu rotaļu laukumā būs lielo ziepju burbuļu darbnīca, strādās meistari, kuri veidos sejas gleznojumus bērniem, un būs iespēja spēlēt lielformāta spēles – cirku un domino, kā arī salikt puzles ar Kokneses ainavām.

Draugu alejas sākumā Sajūtu dienas dalībniekiem būs pieejamas virtuālās realitātes brilles, kas sniegs neatkārtojamas sajūtas, it kā vērojot Likteņdārzu no putna lidojuma.

Skatu terasē tiks iekārtota gleznošanas darbnīca, kurā nodarbības vadīs mākslinieks, Pļaviņu mākslas skolas pasniedzējs Artis Leončiks, savukārt Sirdsakmens pļavā iepretī Kokneses luterāņu baznīcai notiks ciguna nodarbības pārmaiņu treneres, ciguna un taidzi instruktores Zitas Siliņas vadībā. Šo nodarbību sākums pulksten 11 un 13.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Likteņdārza apmeklētājiem Sajūtu dienā dārza apskatei būs pieejami nomāšanai gan elektromobiļi, gan arī velosipēdi, tāpat visas dienas garumā Likteņdārzā būs sporta aktivitātes, kurās varēs sacensties veiklībā un mēroties spēkiem dažādās sporta disciplīnās.

Likteņdārzs ir unikāla, par ziedojumiem veidota piemiņas vieta, kas pēc pasaulē pazīstama Japānas ainavu arhitekta Šunmjō Masuno (Masuno Shunmyō) projekta un arhitekta Andra Kronberga uzraudzībā tiek veidota uz salas Daugavā pie Kokneses.

Likteņdārzs top kā gaišas atceres dārzs, kur svinēt latviešu tautas izturību un gara spēku. Tas veltīts visu latviešu piemiņai, kuri 20. gadsimtā gājuši bojā vai cietuši svešu varu dēļ. Dārzs apvieno izcilu kultūrainavu, arhitektūru ar Kokneses pussalas dabas un Daugavas krāšņumu.

Foto: liktendarzs.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.