Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LLU aicina uz ielīgošanas pasākumu

Lai radītu gaidāmo svētku sajūtu, plašā Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studentu un darbinieku saime 21. jūnijā pulksten 13 aicināta pulcēties Jelgavas pils parkā, informē universitātes mājaslapā. Šeit ielīgošanas pasākumā kopīgi tiks svinēti vasaras saulgrieži, kad diena ir visgarākā un nakts visīsākā. Pasākumu var apmeklēt jebkurš jelgavnieks vai pilsētas viesis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saulgrieži ir laiks, kad daba ir pilnbriedā, un cilvēks un daba saplūst vienotā veselumā. Šie svētki ir laiks, kad smelties mūsu senču zināšanas, izjust savu piederību dabai, kā arī gūt spēkus un enerģiju visai vasarai un gadam. Universitātē tas ir laiks, kad lielākai daļai studentu noslēgusies eksāmenu sesija un sācies vasaras brīvlaiks, savukārt darbiniekiem beidzies kārtējā mācību gada cikls.

Pēc LLU Komunikācijas centra vadītājas Lanas Janmeres teiktā, par ielīgošanas skanīgumu gādās mūziķis Mārtiņš Kanters. Pasākumā tiks sumināti arī universitātē strādājošie Līgas un Jāņi. LLU strādā aptuveni 1000 darbinieki, kuri iesaistīti kā mācību procesā, tā arī adminstratīvo un tehnisko procesu nodrošināšanā. Viņu vidū – 14 Līgas un 29 Jāņi.

Par godu svētkiem būs arī neliels svētku tirdziņš. Tajā savus darinājumus piedāvās LLU radošie un aktīvie darbinieki, studenti un absolventi.

Teksts un foto: Tomass Neuss-Lucs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.