Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LLU notiks pārtikas dizaineru karjeras dienas

No 13.aprīļa līdz 14.aprīlim Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Pārtikas tehnoloģijas fakultātē Jelgavā norisināsies divu dienu karjeras izaugsmes pasākums “Pārtikas dizainers – nākotnes profesija”, aģentūru LETA informēja LLU komunikācijas vadītāja Lana Janmere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Karjeras dienās aicināti piedalīties 10.-12. klašu skolēni, kuriem tā būs iespēja iejusties pārtikas tehnologa “ādā” un izprast darba iespējas, ko paver darbs pārtikas nozarē.

Viena no Latvijas eksportspējīgajām nozarēm ir pārtikas rūpniecība, kas ir nepārtrauktā attīstībā un regulāri piedāvā patērētājiem gan jau zināmus, gan pilnībā jaunus pārtikas produktus. Tos radījuši un tirgū ievirzījuši pārtikas tehnoloģiju, inovāciju un mārketinga speciālisti, kas apvienojuši radošumu ar izpratni par pārtiku un tās sastāvu un atklājuši līdz šim nezināmus pārtikas ražošanas virzienus.

“Profesionālās karjeras izvēle ir izaicinājums daudziem vidusskolēniem, jo darba tirgus piedāvā ļoti plašas izvēles iespējas. Tādēļ divu dienu laikā nodrošināsim jauniešiem unikālu pieredzi un centīsimies parādīt interesanto pārtikas tehnologa darbu, kas piedāvā nopietnas nākotnes perspektīvas stabilu ienākumu un aizraujoša darba procesa dēļ. Gaidām pieteikumus gan no skolēniem, kuri vēl tikai domā par savu nākotnes profesiju un nav izlēmuši par to, gan arī no tiem, kuriem jau ir interese par pārtiku, bioloģiju, ķīmiju un dabaszinātnēm,” stāsta pasākuma organizatore Dace Kļava.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā dienā aktivitātes plānotas attālināti “Zoom” platformā, kur būs iespēja iepazīties ar jaunākajām tendencēm un aktualitātēm pārtikas nozarē, kā arī dažādiem pārtikas ražošanas uzņēmumiem un to idejām par jauniem pārtikas produktiem.

Savukārt otrajā dienā visi klātienē tiksies LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes laboratorijās Jelgavā un centīsies kopā ar nozares profesionāļiem radīt jaunu pārtikas produktu dizainu un prototipus.

Foto: LLU

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.