LLU Reģionālajā līgā vēl neizdodas tikt pie panākuma

Ceturto zaudējumu Reģionālajā Basketbola līgā piedzīvojusi Latvijas Lauksaimniecības universitātes vīriešu basketbola komanda, kas 19.novembrī LLU sporta namā uzņēma pretiniekus no Grobiņas un piedzīvoja zaudējumu ar 58:87.

Viesi iesāka spēli ļoti apņēmīgi un produktīvi, jau pirmajās desmit minūtēs liekot pamata akmeni uzvarai Jelgavā. “Grobiņas” komanda pirmo ceturtdaļu noslēdza savā labā ar 30:10. Otrajā ceturtdaļā spēle izlīdzinājās, taču trenera Česlava Mateikoviča, kurš pats arī šoreiz devās laukumā, vadītā komanda nespēja pietuvoties rezultātā. Arī otrajā puslaikā viesi dominējā cīņā zem abiem groziem, bet studentu komandai nevedās metieni no tālās distances un no soda metiena līnijas. Spēle noslēdzās ar viesu uzvaru – 87:58.

LLU komandā Toms Truksnis ar 12 gūtajiem punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs, bet 11 punkti Č.Mateikoviča rēķinā.

Jelgavas studentu basketbola komanda šajā sezonā piedzīvoja ceturto zaudējumu un Reģionālās. Basketbola līgas Rietumu zonas turnīra tabulā atrodas priekšpēdējā vietā. Jelgavniekiem nākamā spēle paredzēta 24.novembrī izbraukumā pret “Mārupes sporta centra” vienību.