Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LLU Sporta centrā badmintons trīs reizes nedēļā

Atsākoties studijām Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU), kas no šā gada 1.septembra turpina darbību kā Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, LLU Sporta centrā atsākas arī badmintona treniņi. Līdzīgi kā iepriekš, badmintona treniņi notiks pirmdienās un trešdienās no pulksten 16.30 līdz 18.00, kā arī sestdienās no pulksten 11.00 līdz 13.00, informē treniņu rīkotājs Kristians Rozenvalds.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes studentiem badmintona treniņi ir bez maksas. Citiem interesentiem, tai skaitā skolēniem un citu augstskolu studentiem, pieaugušajiem un pensionāriem, ir jāiegādājas mēneša abonements 10 eiro vērtībā. Abonementu var iegādāties LLU peldbaseina kasē, maksājot skaidrā naudā vai ar maksājumu karti.

LLU Sporta centrā pirmdienās un trešdienās spēlētājiem ir pieejami četri badmintona dubultspēļu laukumi. Sestdienās ir pieejams arī piektais badmintona laukums mazajā zālē, gadījumā, ja tā tobrīd nav izīrēta citam treniņam vai pasākumam.

LLU Sporta centra rīcībā ir Latvijas Badmintona federācijas piešķirtais BWF skolu programmas “Schuttle time” rakešu komplekts, kā arī neilona vai mazlietoti spalvu volāni, kurus var izmantot iesācēji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par treniņu organizēšanu ir atbildīgs Kristians Rozenvalds. “Lūdzu ņemt vērā, ka šī vairāk ir kā iespēja spēlēt, nevis kā treniņš ar treneri. Tas vairāk ir kā klubs, kad spēlētāji sanāk kopā, paši sadalās pāros, uzspēlē savam priekam un pašattīstībai. Diemžēl, mums nav algots treneris, kas organizētu apmācību, organizētu katra spēlētāja attīstību, organizētu fiziskos un taktisko vingrinājumus. Viss pašu ziņā!” precizē Kristians Rozenvalds.

“Mērķis ir dod iespēju Jelgavā badmintonu spēlēt studentiem, kas jau iepriekš ir trenējušies badmintonā. Mērķis ir studentiem rast iespēja trenēties pirms Latvijas Universiādes, Latvijas augstskolu līgas, SELL spēlēm un citām studentu sacensībām,” skaidro Kristians Rozenvalds.

Studiju gada sākumā LLU Sporta centrā tradicionāli tiek organizētas pirmkursnieku sacensības badmintonā, savukārt februārī notiek universitātes Universiādes badmintona sacensības. Universitātes komanda arī piedalās Latvijas klubu komandu čempionātā un citās komandu sacensībās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vismaz divas reizes gadā LLU Sporta centrā notiek badmintona sacensībās pieaugušajiem, tai skaitā turnīrs senioriem (+35) februārī, Ledusskulptūru festivāla laikā, kā arī sezonas noslēguma turnīrs decembrī, Ziemassvētku brīvdienās.

Foto: pixabay.com un jbk.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.