Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LLU virtuālajā Karjeras dienā skolēni varēs iepazīt dažādas profesijas un nodarbošanās veidus

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) 23.februārī pulksten 10 rīkos virtuālo Karjeras dienu, aicinot tajā skolēnus iepazīt dažādas profesijas un nodarbošanās veidus, aģentūru LETA informēja augstskolā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LLU virtuālās Karjeras dienas laikā piedāvās ielūkoties vairākās nozarēs, kurās veiksmīgi attīstīt karjeru pēc augstskolas diploma iegūšanas un kas apgūstamas Jelgavā.

Virtuālajā studijā televīzijas personība Aivis Ceriņš tiksies ar dažādu profesiju pārstāvjiem un uzņēmējiem, kuri izvēlējušies ļoti atšķirīgus nodarbošanās veidus.

Uz jautājumiem par profesionālo ikdienu atbildēs pārstāvji no informācijas tehnoloģiju nozares uzņēmuma “Cloud Enterprise Systems”, koksnes apstrādes un būvniecības uzņēmuma “Zaza Timber Construction”, inženieru biroja “Būve un forma”, ģeodēzijas un mērniecības nozares uzņēmuma “Geo Development”, pārtikas pārstrādes nozares uzņēmumiem “Latmal”, “Silāres” un “Sistēmu inovācijas”, dizaina apģērbu uzņēmuma “Albertina butik”, dizaina uzņēmuma “Honey design”, lauksaimniecības nozares uzņēmuma “BASF Agro”, veterinārās klīnikas “Pet Care”, Saldus tūrisma informācijas, kultūras un sporta centra un zemnieku saimniecībām “Rogas” un “Imantas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat interesentiem būs iespēja uzdot savus jautājumus virtuālās studijas viesiem, izmantojot “Facebook” tiešraides komentāru sadaļu, savukārt aktīvākajiem jautājumu uzdevējiem universitāte būs sagādājusi pārsteiguma balvas.

Karjeras dienai tiešraidē varēs sekot ikviens interesents.

Iepriekšēja pieteikšanās Karjeras dienai nav nepieciešama. Tās norisei varēs sekot līdzi LLU mājaslapā www.llu.lv un Facebook kontā https://www.facebook.com/latvijaslauksaimniecibasuniversitate.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LLU kā biozinātņu un tehnoloģiju universitāte piedāvā studējošajiem iegūt augstāko izglītību aptuveni 60 studiju programmās, kas nodrošina absolventiem ļoti augstas nodarbinātības iespējas. Vairāk kā 90% LLU absolventu  vienu vai divus gadus pēc studijām ir nodarbināti, turklāt augstākā izglītība viņiem nodrošina vismaz par 30% augstāku atalgojumu, nekā ir vidējā alga valstī. Plašāka informācija par studiju programmām un uzņemšanu studijās pieejama LLU mājaslapas sadaļā “Nāc studēt”.

Foto: llu.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.