Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LVM aicina meža nozares pārstāvjus piedalīties “Latvijas Meža dienās”

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) aicina meža un kokrūpniecības nozares uzņēmumus, mācību iestādes, institūcijas, sabiedriskās organizācijas un citus entuziastus pieteikt dalību “Latvijas Meža dienās”, liecina LVM publicētā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībniekam bez maksas būs nodrošināta vieta savam meža izziņas stendam un aktivitātēm, iekļaujot tās kopējā pasākuma infrastruktūrā un komunikācijā ar masu medijiem.

Pasākums notiks 24.maijā un 25.maijā LVM dabas parkā Tērvetē.

LVM vides izglītības vadītāja Līga Abizāre sola, ka šogad padomāts gan par jaunumiem “Latvijas Meža dienu” vizuālajā noformējumā, gan darbnīcu vietu izvēlē. “Dosimies vēl dziļāk mežā un iepazīsim to, kā Tērvetei izdevies sadzīvot ar pagājušā gada vētras sekām. Šajā kontekstā īpaša tēma pasākumā būs klimata pārmaiņas un to radītie izaicinājumi, kas arvien aktuālāki kļūst ikvienam, kam rūp mežs,” uzsver Abizāre.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās notiek līdz 1.martam, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē.

“Latvijas Meža dienu” mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. Katru gadu pasākums pulcē vairāk nekā 14 000 apmeklētāju. Pasākumu rīko LVM sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību, “Zaļā josta” un dažādām meža nozares organizācijām.

Jau ziņots, ka LVM apgrozījums 2022.gadā bija 566,612 miljoni eiro, kas ir par 39,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,2 reizes un bija 242,193 miljoni eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LVM apsaimnieko valstij piederošās meža zemes. LVM vienīgais īpašnieks ir valsts, bet akciju turētāja ir Zemkopības ministrija.

Foto: lvm.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.