Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LVM dabas parkā Tērvetē notiks Valpurģu nakts “Ar Mežavēja spārniem”

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē 30. aprīlī aicina visus uz ikgadējo maģisko Valpurģu nakti “Ar Mežavēja spārniem”, piedāvājot plašu izklaides un kultūras programmu dabā gan lieliem, gan maziem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mazākajiem apmeklētājiem Rūķu pilsētā Čiekurē no plkst. 18.00 līdz 21.00 radoša kņada kopā ar pasaku tēliem un darbīgajiem rūķiem. Bet no plkst. 19.00 līdz 20.30 koncertuzvedums ar bērniem zināmiem un nedaudz baisiem tēliem no visas pasaules. Krāsaini kostīmi, populāras dziesmas, dejas un smieklīgs sižets koncertšovā bērniem – “Uz ballīti ielūdz Adamsu ģimenīte”. Teju 1.5 h garajā koncertprogrammā satiksimies gan ar ļaunajiem tēliem: Vensdiju, Grāfu Drakulu, Sniega karalieni, Malefisentu, Melno atraitni, Mūmiju, Enidu, tēvoci Festeru, Hārliju Kvinnu, Džokeri, Kruellu un citiem, gan arī labajiem tēliem: Elzu, Sniegbaltīti, Fionu, Šreku, Hariju Poteru, Mazo Raganiņu, Bokas jaunkundzi un citiem, kuri sajaukuši adreses un nonākuši mošķīšu salidojumā. Pasākumu vadīs Gomezs un Mortīcija Adamsi. Pēc koncertprogrammas – kopīga fotografēšanās ar dažādiem pasaku tēliem un mošķīšu mini diskotēka.

Valpurģu nakts lielās svinības turpināsies no plkst. 21.00 līdz 24.00, sākot no parka ieejas, pastaigu takas veidā būs izvietoti dažādi vides objekti, mūziķi, gaismu šovi, dzīvie pasaku tēli un īpaši pārsteigumi. Vides gaismu instalācija “Ar Mežavēja spārniem” simboliski sasauksies ar pavasara iestāšanos, meža un dabas atmodu. Meža muzikantu ceļā apmeklētājus sagaidīs dažādi muzikāli pārsteigumi un pat dejas.

Dodoties uz Raganu silu, ej dziļāk mežā, taku lokos. Te raganas veiks enerģētiskos bungu rituālus, ugunskura dančus, atvairīs neveiksmes, vilinās Velnu, bet blakus sabata vietā par pavasara dziesmām un dejām rūpēsies etnofolka grupa “Tā Kā Pērn”, kurā apvienojies līviskais rimtums ar latgalisko azartu -folkloristi Julgī Stalte un Ēriks Zeps. Plkst.22 te norisināsies Raganu masku parāde un konkurss ar lieliskām balvām, līdz ar to ikviens pasākuma apmeklētājs tiek aicināts ierasties uz Valpurģu nakts pasākumu tematiskā kostīmā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pastaigu takas noslēguma punkts būs Atrakciju laukums, kur ne tikai varēs iestiprināties ar dažādiem labumiem, bet arī baudīt visa pasākuma kulmināciju – mākslinieka Jāņa Pētersona radīto, mistiski abstrakto un galvu reibinošo strūklaku šovu Tērvetes upes lokā, kas tiks izrādīts vairākos seansos no plkst. 21:30 līdz 23:30. Starp seansiem metīsimies dejās pie pasaulē un Latvijā iemīļotiem roka hitiem kopā ar grupu “Laime pilnīga”.

Ieeja pasākumā ar LVM dabas parks Tērvetē ieejas biļetēm. Pasākumā darbosies izbraukumu tirdzniecība. Pasākumu organizē koncertaģentūra “BRAVISIMO”.

Naksnīgo sajūtu cienītāji aicināti viesoties arī citos tūrisma objektos:
Tērvetes tauriņi  Valpurģu naktī ir sagādājuši pārsteigumu – nakts ekspedīciju! Apbrīno eksotisko krēslas tauriņu parādi un cēlo lidojumu. Līdz ar krēslas iestāšanos Tauriņu māja izgaismosies krāsainās gaismās un tērpsies muzikālā noformējumā un pārsteigs ar nakts ekspozīciju līdz pat pusnaktij! Tērvetes tauriņu māja atrodas pie dabas parka lielās autostāvvietas.
Samīļo un pabaro pūkainos trušus, draiskulīgās kazas, cirtainās aitas un citus Anneles Zoo mītošos dzīvniekus! Valpurģu nakts svinību dienā Anneles Zoo atvērts līdz plkst. 21:00.

Foto: mammadaba.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.