Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Mākslas plenērs Dobelē 2022” dalībnieku darbu izstāde

No 12.jūlija Dobeles pilī būs skatāmi “Mākslas plenērs Dobelē 2022” dalībnieku darbi, kas tapuši šā gada maija beigās Dobelē. Izstādes atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem 12.jūlijā pulksten 16.00, informē Dobeles novada muzeja projektu vadītājaAnete Muceniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plenērā piedalījās: Aija Prince, Aļona Prokofjeva, Anna Kaltigina, Dita Veģe, Inita Vilks, Jānis Jansons, Laine Kainaize, Maija Bujaka, Nadežda Čerpaka un Sabīne Biezā.

Kopā plenēra laikā tika radīti 40 darbi, kuros attēlota Dobele un ziedošais “Dārzkopības institūta” ceriņu dārzs.

Jau otro gadu Dobeles novada muzejs un Dobeles pils organizēja mākslas plenēru, kurā piedalījās mākslinieki, kuri strādā uz audekla vai cita materiāla jebkurā tehnikā. Viena glezna no katra autora tiks izvēlēta un iekļauta muzeja krājumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens izstādes apmeklētājs varēs sniegt savu vērtējumu balsojot par viņaprāt katra autora vērtīgāko gleznu. Pēc izstādes apkoposim gan balsošanas rezultātus, gan profesionāļu viedokli un Dobeles novada muzeja sociālajos tīklos (https://www.facebook.com/Dobelesmuzejs https://www.instagram.com/dobelesmuzejs/ ) publicēsim sarakstu ar gleznām, kas tika izvēlētas. Sekojiet līdz informācijai!

Izstāde apskatāma no 12.jūlija. līdz 27.augustam. Dobeles iilī, Brīvības ielā 2c.

Foto: Dobeles novada muzejs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.