Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Manabalss.lv aicina parakstīties par ugunsdzēsēju posteņu saglabāšanu

“Latvijas Ugunsdzēsēju arodbiedrība kā savas jomas profesionāļi uzskata par neiespējamu noskatīties, kā Latvijas iedzīvotāji tiek pakļauti riskiem. Tāpēc izveidojām iniciatīvu platformā ManaBalss.lv, lai ikvienam dotu iespēju apliecināt, ka iekšējā drošība ir svarīga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ir izdevis rīkojumu par atsevišķu ugunsdzēsības posteņu pagaidu aizvēršanu. Tas nozīmē, ka uz kādu laiku atsevišķās Latvijas pilsētās nebūs ugunsdzēsēju. Tas savukārt nozīmē, ka nepieļaujamam riskam pakļauti būs gan mūsu valsts iedzīvotāji, gan arī tūristi, iebraucēji utt.

Tas nav pieļaujams, un tas ir arī risināms. Galvenais šīs situācijas iemesls ir ugunsdzēsēju-glābēju trūkums VUGD. Darbinieku trūkuma dēļ nākas strādāt papildus, un veidojas virsstundas, par kurām VUGD nav naudas, ” informē Latvijas Ugunsdzēsēju arodbiedrības valde.

Ugunsdzēsēju arodbiedrība aicina sevišķi Latvijas pilsoņus, kuru parakstus pie kolektīvajiem iesniegumiem Saeimai ir jāņem vērā, palīdzēt pašiem sev, pieprasīt pilnvērtīgi darboties spējīgu VUGD un parakstīt šo iniciatīvu. Tāpat arodbiedrība aicina valsts atbildīgās amatpersonas rīkoties operatīvi, nepieļaujot riskēt ar Latvijā esošu cilvēku dzīvībām, nelaimē nonākušajiem un nekavējoties atrisināt šo problēmu. Ja runa ir par naudu vai dzīvību, tad divu atbildes variantu nav. Prioritāte ir dzīvība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Parakstīties var : https://manabalss.lv/i/2538.

Foto: no manabalss.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.