Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Mazajiem jelgavniekiem dāvina Ziemassvētku izrādi

Ik gadu decembrī Jelgavas pašvaldība pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu piecgadniekus un sešgadniekus, kā arī 1.–4. klašu skolēnus ielūdz uz Ziemassvētku izrādi. Šogad svētku gaidīšanas laikā no 5. līdz 8. decembrim gandrīz 5000 mazo pilsētnieku būs gaidīti uz izrādi un tikšanos ar Ziemassvētku vecīti Jelgavas kultūras namā, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērnus priecēs izrāde “Ziemassvētku stāsts” pēc Čārlza Dikensa darba “Ziemassvētku dziesma prozā jeb Ziemassvētku spoku stāsts” motīviem, ko rādīs Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra aktieri Andra Bolmaņa režijā. “Caur stāsta galvenā varoņa Skrūdža piedzīvojumu izrāde vēsta par svarīgām vērtībām, par ko īpaši aizdomājamies Ziemassvētku laikā, – labestību, līdzjūtību, palīdzību tuvākajiem un svētku radīšanas prieku. Šajā svētku gaidīšanas laikā notiks brīnumi, un pat mantkārīgais un skopais īgņa Skrūdžs, kurš ieradis domāt tikai par sevi, sapratīs, ka ir laiks mainīt savu attieksmi pret dzīvi un apkārtējiem,” stāsta režisors A.Bolmanis.

Izrādes notiks no 5. līdz 7. decembrim katru dienu pulksten 10, 12 un 14 un 8. decembrī pulksten 10 un 12.

Jelgavas pirmsskolas izglītības iestāžu piecgadnieki un sešgadnieki, kā arī 1.–4. klašu skolēni ielūgumu uz izrādi saņems savā izglītības iestādē. Vienlaikus Ziemassvētku sveiciens paredzēts arī ikvienam mazajam jelgavniekam, kuram ir pieci vai seši gadi un kurš neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, kā arī 1.–4. klašu skolēniem, kuriem ir mājmācība. Šo bērnu vecāki par iespēju apmeklēt Ziemassvētku izrādi aicināti sazināties pa tālruni 63048800 vai 63005558.

Foto: Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.