Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Mazākumtautību biedrību kolektīvi svētdien ielūdz uz “Draudzības vainagu”

Svētdien, 26.maijā, pulksten 12 Driksas ielā pie kafejnīcas “Silva” interesenti aicināti uz koncertu “Draudzības vainags”, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā tradicionāli uzstāsies pilsētas mazākumtautību biedrību pašdarbības kolektīvi, un šis koncerts ir viņu veltījums Jelgavai 759. dzimšanas dienā. Apliecinot piederību un mīlestību pret Jelgavu, koncertā kolektīvi dziedās dziesmas savās dzimtajās valodās un latviešu valodā, kā arī dejos tautiskas un mūsdienīgas dejas. Programmu koncertā kuplinās Jelgavas vokāli instrumentālais ansamblis “Zelta stīdziņas”, laikmetīgais kustību un dejas teātris “Anima” un Jelgavas popkoris.

Koncertu organizē pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” kopā ar biedrību “Jelgavas Nacionālo kultūras biedrību asociācija”. Koncerta režisors un vadītājs ir Jānis Grūtups.

Koncerta noslēgumā visi dalībnieki vienosies un aicinās pievienoties arī skatītājus kopīgā dziesmā “Satiksimies Jelgavā”. Ieeja koncertā ir bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana vai filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātes nodrošināšanai.

Foto: Jelgavas Sabiedriskais centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.