Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Medicīnas centrs sievietes un bērna veselībai

Par savu veselību ir jārūpējas un ir jāapmeklē ārsti. Poliklīnikās ir lielas rindas un arī dažreiz speciālistu attieksme ir diezgan pavirša, tāpēc cilvēki bieži vien meklē ārstu privātprakses un, atrodot savu ārstu, vairs nemeklē citus speciālistus. Kā sameklēt sev vai bērnam speciālistu, kurš uzklausīs un būs ieinteresēts pacientā? Uzzināsim tālāk!

Kur atrast pediatru bērnam?

Meklējat labu pediatru savam bērnam? Esat nobažījusies, pie kura ginekologa doties? Pirmais solis ir atrast ārstu praksi, kur specializējas ginekoloģijas, grūtnieču aprūpes un pediatrijas pakalpojumos. Otrais solis: padomāt par to, kādu ārstu vēlaties savam bērnam. Protams, ārstam jābūt zinošam, bet arī kopīga izpratne par dzīves pamatvērtībām ir no svara. 

Vai visi ģimenes ārsti ir pediatri? Tas ir labs jautājums. Izrādās, ka atšķirība ir, un to vajadzētu izpētīt. Labu pediatru nemaz nav tik daudz, turklāt izvēlēties sev īsto var izrādīties grūts uzdevums.

Pediatra uzdevums

Ārstu prakses “Alpino Pērle” sertificēta bērnu ārste Sarmīte Lazda uzskata, ja bērns ir vesels un neslimo, tad viņai ir izdevies kopīgiem spēkiem ar vecākiem nodrošināt bērnam drošas un veselīgas dzīves apstākļus.

Pediatram ir jāprot atbildēt uz jebkuriem vispārīgiem jautājumiem par bērnu kopšanu, kā arī par saslimšanu un atveseļošanos. Un, protams, ārstam ir jādara viss, lai nerastos nevajadzīgi satraukumi.

Gaidības ir īpašs laiks

Protams, ka vislabāk ir par visu padomāts savlaicīgi. Arī bērna ārstu ir jāatrod pēdējā grūtniecības trimestrī, jo, atbraucot no dzemdību nama, ārstam jāatnāk pie Jums mājas vizītē. Taču var ārstu atrast arī ātrāk.

Grūtniecība ir skaists laiks, kad sieviete mēdz “lidināties pa mākoņiem”, bet gadās arī ieslīgt “nelabumos” un tad vislabāk palīdz pragmatisms un praktiski speciālista padomi, kur un kādā veidā nodrošināt bērnam labus apstākļus un galvenais – lai bērns piedzimtu vesels.

Smaidoša sieviete – vesela sieviete

Skaista un smaidīga sieviete ir tad, kad jūtas lolota, pasargāta un viņu nenomāc ikdienas rūpes vai veselības problēmas. Ginekoloģiskās saslimšanas var radīt ļoti nomācošu stāvokli un būtiski ietekmēt sievietes dzīves kvalitāti. Par šim veselības problēmām ir grūti runāt pat ar draudzenēm un visbiežāk viņu ieteikumi var izdarīt vairāk slikta nekā laba. 

Ja Jūsu dzīves vadmotīvs ir mirdzēt savā sievišķībā, tad ārstu prakse “Alpino Pērle” ir tā medicīnas iestāde, kura sniedz daudzpusīgus ar sievietes veselību saistītus pakalpojumus un tā ir droša vieta, kur risināt savas veselības problēmas. Turklāt “Alpino Pērle” pakalpojumi ietver gan pediatru, gan ginekologu, gan grūtnieču aprūpi, turpat ir arī procedūru kabinets, kur var nodot analīzes,  kā arī ir pieejami dažādi cita profila speciālisti. Apmeklējiet arī mājas lapu www.alpinoperle.lv un uzziniet vairāk par speciālistiem un cenrādi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.