Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Mierīgi mākslinieciskās noskaņās noslēdzas Dobeles pilsētas svētki

Ar skaņu meditāciju, punktiņmandalu meistarklasi, lielformāta spēļu spēlēšanu un mākslinieku plenēra darbu izstādi vakar, 9.jūnijā, Dobeles Pilī, noslēdzās svētki, kuros četru dienu garumā ar dažādām aktivitātēm un koncertiem tika atzīmēta pilsētas 770 gadu jubileja, informē Dobeles novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plenēra mērķis bija atrast unikālo Dobeli –  izcelt uzreiz neieraugāmo, iedziļināties pilsētas telpā un sajūtās pagalmos, skvēros, ēkās, dabas ainavā vai cilvēkos. Kā šodien, sveicot māksliniekus un pasākuma apmeklētājus, atzina Dobeles novada muzeja vadītāja Baiba Golubeva, māksliniekiem tas arī izdevies. 

Dobeles unikālās ainas nedēļas laika tvēra 14 talantīgi mākslinieki – Aļona Prokofjeva, Maija Bērziņa, Aleksandrs Ņeberekutins, Nataļja Ņeberekutina, Līva Blumfelde, Anna Kaltigina, Aija Prince, Ērika Kumerova, Jānis Jansons, Elmārs Orniņš, Jānis Jēkabsons, Ligita Caune, Dita Veģe un Inita Vilks.

“Tā ir mūsu pilsēta, mūsu vēsture un šie darbi iemūžina mirkli, kad Dobelei apritēja 770 gadi,” sakot lielu paldies māksliniekiem par paveikto, atzina Dobeles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Guntis Safranovičs.

Foto: Anete Podvinska

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.