“Mitausports” piedzīvo pirmo zaudējumu un sāk divu mājas spēļu sēriju

Jelgavas basketbola klubs “Mitausports” Reģionālās basketbola līgas ietvaros 11. novembrī, nespējot realizēt daudzus tālmetienus, piedzīvojot pirmo zaudējumu turnīrā, piekāpjoties vietējiem basketbolistiem – 88:81. Rezultatīvākais zaudējumā ar 19 gūtiem punktiem bija Aleksandrs Ganža.

Līdz šai spēlei jelgavnieki turnīrā bija izcīnījuši tikai uzvaras un uz Jaunpili devās ar bilanci 5-0. Pretiniekos Jelgavas amatieriem stājās arī viena no spēcīgākajām šī brīža Reģionālās līgas komandām – BK “Jaunpils”, kas šajā līgā spēlē jau septīto sezonu. Abas komandas maču iesāka haotiski, taču pirmajiem savu uzbrukumu sakārtot izdevās “Mitausports” basketbolistiem, kuri sekmīgāk realizēja savus metienus un pirmo ceturtdaļu spēja uzvarēt ar trīs punktu handikapu, 25:22. Diemžēl mača turpinājumā jelgavniekiem pajuka spēles organizācija, bet izšķirošs faktors bija tālmetienu realizācija – 9/45.

Pateicoties kopējām pūlēm, jelgavnieki spēja pēdējā ceturtdaļā atspēlēt vairāk nekā desmit punktu deficītu, bet izšķirošās epizodēs pietrūka veiksmes. Lai vai kā, jaunpilnieki izcīnīja likumsakarīgu uzvaru ar 88:81.

Sezonas turpinājumā jelgavniekus gaida vēl nopietnāks eksāmens – pieredzējušā un meistarīgā Nīcas komanda Jelgavā viesosies 25. novembrī, bet jau 28. novembrī vēl viena mājas spēle, pret Bauskas BJSS. Abiem mačiem sākuma laiks pulksten 20.00.

Jāpiebilst, ka “Mitausports” ir tikuši pie pieredzējuša un Jelgavā lieliski pazīstama trenera Harija Zelča, kurš jau vairākas nedēļas vada komandas treniņus un turpmāk būs komandas galvenais treneris, nomainot spēlējošo Kalvi Krūmiņu.

Autors: Ģirts Pommers