Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Muzejs aicina jelgavniekus dalīties ar Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām

Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs aicina jelgavniekus dalīties ar savām mīļākajām Ziemassvētku ieražām, stāstiem, atmiņām, apsveikumu kartītēm, eglīšu rotājumiem.

Tuvojas Ziemassvētki. Katram no mums ir savas Ziemassvētku gaidīšanas un arī svinēšanas tradīcijas. Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs aicina jelgavniekus dalīties ar savām mīļākajām Ziemassvētku ieražām, stāstiem, atmiņām, apsveikumu kartītēm, eglīšu rotājumiem, jebko, kas padara šo svētku laiku īpašu. Jelgavnieku stāsti un lietas kļūs par daļu no muzeja krājuma, lai kādreiz vēstītu nākamajām paaudzēm par Ziemassvētku laiku Jelgavā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Stāstus un fotogrāfijas muzejs aicina iesūtīt Facebook.com muzeja lapā, “Instagram” muzeja kontā vai pa e-pastu laura.stepina@muzejs.jelgava.lv vai marija.kaupere@muzejs.jelgava.lv.   

Iedvesmai muzejs savā mājaslapā www.jvmm.lv ŠEIT aicina jelgavniekus izlasīt Eliasu ģimenes, kā arī gleznotāju Jūliusa Dēringa un Margaritas Kovaļevskas atmiņas par Ziemassvētku svinēšanu.

Foto: no muzeja arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.