Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Nākamais Jelgavas Nakts pusmaratona koptreniņš – 11. jūlijā

Gatavojoties Jelgavas Nakts pusmaratonam, otrdien, 11. jūlijā, pulksten 19 interesenti aicināti uz nākamo koptreniņu Pasta salā, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Treniņu palīdzēs vadīt gan jelgavnieks, bijušais Jelgavas Ledus sporta skolas audzēknis, Renārs Krastenbergs, kurš šogad pārstāvēja Latvijas hokeja izlasi pasaules čempionātā, gan Jelgavas BMX kluba “Mītavas kumeļi” pārstāvis Kristens Krīgers, kurš nesen kļuva par šā gada Latvijas čempionu vīriešu elites grupā.

Treniņā piedalīsies arī Jelgavas Nakts pusmaratona vēstneši – sabiedrībā zināmi cilvēki.

Treniņu cikls tiek rīkots, lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu un gaidāmo Jelgavas Nakts pusmaratonu, kā arī piedāvātu jelgavniekiem iespēju tikt pie bezmaksas dalības vērienīgajā skriešanas pasākumā, kas notiks 29. jūlijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavnieki bez maksas var piedalīties Jelgavas Nakts pusmaratona jūdzes distancē, piesakoties tai līdz 18. jūlijam mājaslapas Jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā.

Pēc treniņa dalībnieki saņems zīmogu. Dalībnieki, kuri jau ir apmeklējuši kādu no treniņiem, aicināti ņemt līdz savu zīmogu karti un uzrakstīt uz tās savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Sakrājot sešus zīmogus, dalībnieks iegūs iespēju bez maksas piedalīties kādā no Jelgavas Nakts pusmaratona distancēm. Savukārt, sakrājot vismaz trīs zīmogus, varēs pretendēt uz pārsteiguma balvām.

15. un 22. jūlijā pulksten 19 plānoti papildu treniņi, bet pēc pēdējā treniņa – 22. jūlijā – tiks noskaidroti pārsteiguma balvu ieguvēji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Nakts pusmaratonu rīko kompānija “Baltic Events” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” un “Sportland”. Plašāku informāciju par pusmaratonu var atrast mājaslapas Jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā jeb ŠEIT.

Jāpiebilst, ka dalība treniņā ir bez maksas, un iepriekš nav jāpiesakas.

Foto: Sporta servisa centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.