Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Nākamnedēļ Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Lasmanis tiešsaistē informēs par aktualitātēm pašvaldībā

Diskusiju ciklā “Sarunas ar Jelgavas novada mēru” 9.martā pulksten 17 Jelgavas novada iedzīvotāji aicināti tiešraidē tikties ar Jelgavas novada domes priekšsēdētāju Madaru Lasmani (AP), aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lasmanis platformas “Facebook” Jelgavas novada profilā pārrunās novadniekiem aktuālākās pašvaldības problēmas un risinājumus.

Pašvaldībā informē, ka sarunas laikā domes priekšsēdētājs iecerējis iedzīvotājus iepazīstināt ar tiem projektiem, kurus šogad plānots iesniegt kādā no konkursiem, tādējādi pretendējot uz valsts atbalsta programmām. Projektus plānots iesniegt Biedrības “Lauku partnerība “Lielupe”” izsludinātajā Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai projektu konkursā “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas ieviešana Jelgavas novadā” un valsts investīciju programmas konkursā. Tāpat iecerēts pretendēt uz aizdevumu prioritārajiem projektiem un Covid-19 aizņēmumiem.

Pēc prezentācijas priekšsēdētājs tiešraides skatītājus aicinās uz diskusiju, atbildot uz tiešraides komentāru sadaļā rakstītajiem novadnieku jautājumiem un ierosinājumiem. Gadījumā, ja priekšsēdētājs uz kādu jautājumu nepaspēs atbildēt, pašvaldība pēc tiešraides sniegs rakstiskas atbildes, atbildot uz komentāriem zem tiešraides video, sola pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotājiem ir iespēja savus jautājumus iesūtīt arī pirms tiešraides līdz 7.marta plkst.17 uz e-pastu “zinas@jelgavasnovads.lv” ar norādi “Jautājums “Facebook” tiešraidei”, tādējādi tiešraides laikā saņemot no domes priekšsēdētāja jau padziļinātāku atbildi.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.