Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Nākamnedēļ Jelgavas novadā notiks Pasaules Vēja dienai veltīti pasākumi

Nākamajā trešdienā, 15.jūnijā, Jelgavas novadā notiks Pasaules Vēja dienai veltīti pasākumi, informēja kūdras ieguves un pārstrādes uzņēmuma “Laflora” pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasaules Vēja dienā notiks sarunas par vēja enerģijas potenciālu Jelgavas novada attīstībā un būs iespēja klātienē apskatīt “Laflora” vēja parka būvniecības vietu Kaigu kūdras purvā, kā arī detalizētāk iepazīties ar Zaļās industriālās zonas ieceri.

No pulksten 10 līdz 11 notiks sarunas par vēja enerģiju un “Laflora” vēja parku Kalnciema Kultūras namā. Šajā pasākumā piedalīsies Vēja enerģijas asociācijas vadītājs Toms Nāburgs, kurš stāstīs par vēja enerģijas situāciju un potenciālu Latvijā, “Laflora” valdes priekšsēdētājs Uldis Ameriks, kurš stāstīs par zaļo industriālo zonu Kaigu purvā, savukārt SIA “Windy” vadītājs Aleksejs Mitušovs informēs par “Laflora” vēja parku.

No pulksten 11.15 līdz 12 notiks ekskursija uz “Laflora” vēja parka būvniecības teritoriju “Laflora” Kaigu purvā, Līvbērzes pagastā, bet no pulksten 12.40 līdz 13.30 notiks “Laflora” elektroātrumlaivas atklāšana, paraugdemonstrējumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Laflora” reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 332 138 eiro. Kā informē uzņēmuma pārstāvji, “Laflora” apgrozījums pērn bija 23,4 miljoni eiro. “Laflora” lielākais īpašnieks, kuram pieder 51% daļu, ir 15 Latvijas iedzīvotājiem piederošā SIA “Svētvalde”, savukārt pa 24,5% “Laflora” daļu pieder Vācijas pilsoņiem Markusam un Ludgeram Roenkoliem.

Foto: no arhīva un publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.