Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Narkodīleris un viņa klients uz viena apsūdzēto sola

7. novembrī Zemgales rajona tiesā tika izskatīta krimināllieta, kurā bija apsūdzēti divi jelgavnieki – Eldars B. un Edgars A. Pirmais no viņiem bija neatļauti iegādājies, glabājis un realizējis narkotisko vielu, bet otrs – iegādājies un glabājis. Abiem vīriešiem tika piespriests nosacīts cietumsods.

Narkodīlerim Eldaram un viņa klientam Edgaram, kas tika pieķerti ar visiem lietiskajiem pierādījumiem, šoreiz uz cietumu vēl nav jādodas. Var teikt, ka abi iepriekš netiesātie jelgavnieki saņēmuši pēdējo brīdinājumu. Jācer, ka viņi nopietni padomās, vai vēl kādreiz jānodarbojas ar aizliegtām vielām, sevišķi, ja ņem vērā, cik profesionāli tika atmaskoti un pieķerti šoreiz.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.