Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Neaizmirstamie metālisti – “Darrva”

Grupas “Darrva” dalībnieki Vjačeslavs Murugovs un Mārtiņš Jansons sarunā ar “Zemgales Ziņām” stāsta par saviem skatuves tērpiem, dalās ar atmiņām par uzstāšanos ārpus Latvijas robežām, kā arī ieskicē pārdomas par gaidāmo trešo studijas albumu un atklāj kādu mūziku bez metāla viņi vēl klausās.
- Vjačeslav, tu esi jūsu skatuves tērpu dizainers un autors, bet kāda ir to nozīme?
V.M.: Vienkārši bija vēlme radīt tādu grupu, kuras dalībnieki izskatās tā, ka viņi ir patiešām savā starpā labi pazīstami. Mūsdienās pārsvarā viens no kolektīva dalībniekiem ir, piemēram, ādas jakā, cits kediņās, un, kad tu atnāc uz koncertu un uz viņiem skaties, tad nodomā: nu, jā! Spēlē jau čaļi, protams, labi, bet neliekas, ka viņi ārpus mēģinājumiem cits ar citu tiekas. Mēs izdomājām savu veidolu uztaisīt tā, lai mūs pēc uzstāšanās atceras, jo man vienmēr ir patikušas grupas ne tikai muzikāli, gribas, lai būtu arī šovs uz skatuves, kāds tas nenoliedzami ir, piemēram, “Rammstein”.
M.J.: Tā ideja sākotnēji šķita interesanta, jo tajā laikā, kad sākām kopā spēlēt, Latvijā, liekas, izņemot “Skyforger”, reti kurš to darīja. Tā ideja arī pēcāk ļoti labi darbojās. Kad tu uz koncertiem pārģērbies, arī pats jūties citādāk nekā tad, kad uzkāp uz skatuves vienkārši ielas drēbēs.
– Jūsu grupas “Facebook” lapā ir ļoti daudz kvalitatīvu attēlu. Vai jums ir savs oficiālais fotogrāfs?
V.M.: Pēdējā laikā mēs bieži izmantojam fotogrāfijas, kas ir iemūžinātas “Melno cepurīšu balerijā” un kuru autori ir Santis Zībergs un Neils Saksons.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.