Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Neona sporta festivāls Jelgavā (FOTO)

17. jūnijā Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavas jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadiem otro reizi norisinājās interesants pasākums – Neona sporta festivāls. Pasākuma organizators ir Daniels Ribalko. Pasākums tika rīkots ar Jelgavas pašvaldības iniciatīvu projektu konkursa “Jaunieši var” atbalstu un sadarbībā ar pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad tas vienkopus pulcēja 22 volejbola komandas un 35 individuālo konkursu dalībniekus, kuriem bija jāierodas neona krāsas vai baltā T kreklā.

“Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad volejbola turnīrā bija trīsreiz kuplāks dalībnieku skaits,” “Ziņām” pastāstīja pasākuma organizators Daniels Ribalko. “Man bija patiess prieks redzēt tik daudz cilvēku šajā sporta festivālā, jo tas parāda, ka jaunieši ir ieinteresēti un viņus aizrauj šāda veida pasākums. Tas savukārt dod mums stimulu augt,” saviļņots bija D.Ribalko. “Protams, vakara gaitā bija vairākas problēmas, bet to, ko gribējām, arī panācām – dalībnieki, nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm, labi pavadīja piektdienas vakaru,” uzskata pasākuma organizators. Viņš atklāj, ka nākotnē domā šādu pasākumu rīkot arī citos sporta veidos un palielināt konkursu skaitu.

Sacensības volejbolā no pulksten 18.30 līdz pat pusnaktij noritēja četrās grupās: vīrieši, sievietes, mix iesācēji un mix amatieri. Katrā komandā četri spēlētāji. Vīriešu grupā ar rezultātu 25:19 finālā uzvarēja komanda “Mārupe”, otrajā vietā ierindojās “Basketbolisti” no Jelgavas, savukārt trešo vietu ieguva “Mana mīļākā komanda”, kas pārstāvēja valsts galvaspilsētu. Sieviešu komandu konkurencē labākā izrādījās “Klimpiņas”, otro vietu ieņēma “Salātiņi”, bet pie bronzas tika “Trešā istaba + E”. Mix jeb jauktajā iesācēju grupā pirmais trijnieks ierindojās šādā secībā: “B‑52”, “Laupītāji” un “Tava mamma”. Visbeidzot mix amatieros pie zelta medaļas tika “Freons”, kas finālā ar 25:17 pārspēja komandu “Supports”. Trešo vietu izcīnīja “PLNB”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komandas “Supports” pārstāve Alīna, kura šādā pasākumā piedalījās otro reizi, pēc turnīra “Ziņām” atzina, ka sākumā bijis grūti aizvadīt spēles gandrīz tumsas apstākļos: “Esmu pieradusi spēlēt zālē ar pilnu apgaismojumu, bet noteikti tā ir arī visiem pārējiem. Ar laiku vienkārši pierod.” Jelgavas volejboliste secina, ka pasākums tika noorganizēts veiksmīgāk nekā iepriekšējo reizi, bet arī šoreiz bija savi mīnusi: “Izņemot finālu, nebija pilni seti, jo viss bija jāizdara steigā. Sākumā spēlējām līdz 15, bet tad pēkšņi līdz 11 punktiem… Jāsēž, ilgi jāgaida, lai tiktu laukumā tik īsu laiku. Viena komanda pat gaidīja sešas spēles, jo par viņiem aizmirsa un neieraudzīja sarakstā. Manuprāt, pasākumu vajadzēja organizēt nedaudz agrāk. Piemēram, kad spēlējām finālā, visi jau aizgāja prom un bija tukša zāle.” Alīna, kura ikdienā trenējas un spēlē Latvijas Lauksaimniecības universitātes volejbola komandā, minēja arī pozitīvas lietas: “Īpašs prieks, ka šādas sacensības organizē vasaras sezonā, kad ir ļoti retas iespējas uzspēlēt iekštelpās. Bija patīkami arī satikt daudz pazīstamu cilvēku un uzspēlēt pret viņiem.”

Dalībniekiem tika piedāvāti trīs veidu konkursi: basketbola metieni 30 sekunžu laikā no soda metienu līnijas, kā arī volejbola augšējās piespēles un futbola bumbas driblēšana uz skaitu. Basketbola konkursā ar sešiem precīziem metieniem uzvarēja Ģirts Jankovs, volejbolā labākais ar 110 piespēlēm bija Patriks Ivanovs, savukārt futbolā ar 62 dribliem nepārspēts palika Romāns Koroļčuks.

Festivālā bija pieejams arī vitamīnu bārs, kurā tika piedāvāts nobaudīt veselīgus bezalkoholiskos kokteiļus un uzkodas. Tāpat bija arī radošais stūrītis, kurā dalībnieki ar speciāliem krītiņiem varēja zīmēt uz ķermeņa vai apģērba, un zīmējumi neona gaismās spīdēja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bezmaksas sporta festivāls tika rīkots jauniešu iniciatīvu projekta “Jaunieši var!” gaitā sadarbībā ar Sporta servisa centru.

Foto: Eva Mellēna

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.