Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No 10. janvāra gaidāmas izmaiņas autobusu maršrutā Jelgava–Lielsesava un Jelgava–Valgunde–Tīreļi

Jelgavas novada pašvaldība informē, ka 2021.gada 17.decembrī Sabiedriskā transporta padome apstiprināja izmaiņas maršrutā Nr.5516 Jelgava-Valgunde-Tīreļi, tā reisos iekļaujot jaunu pieturu – “Tīreļi” (Rīgas iela).

Atsaucoties pasažieru ierosinājumiem, no 2022. gada 10. janvāra gaidāmas izmaiņas autobusu maršrutā Nr.6775 Jelgava–Lielsesava. Tāpat, ņemot vērā, ka Tīreļos, Rīgas ielā, ir izbūvēta jauna pietura Tīreļi (Rīgas iela), turpmāk tajā apstāsies atsevišķi maršruta Nr.5516 Jelgava–Valgunde–Tīreļi autobusi, informē VSIA “Autotransporta direkcija”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai pasažieri varētu nokļūt mājās no darbavietām, izglītības iestādēm u.tml., maršruta Nr.6775 Jelgava–Lielsesava reisā, kas darbadienās Jelgavas autoostā tiek uzsākts pulksten 17.15, tiks iekļauta pietura Klāvi (sestdienās un svētdienās autobusi kursēs tāpat kā līdz šim, neapstājoties pieturā Klāvi). Tādējādi autobuss galapunktā būs pulksten 18.40 (līdz šim iebrauca pulksten18.33). Tāpat reiss pieturā Lielsesava turpmāk katru dienu tiks uzsākts pulksten 18.45 (līdz šim tika uzsākts pulksten 18.35).

Ņemot vērā, ka uz autoceļa A9 Rīga (Skulte)–Liepāja ir noslēgušies tā atjaunošanas darbi un ir izveidots ceļa marķējums, autobusi vairs nevar veikt manevru, lai apgrieztos un apstātos pieturā Tīreļi, kas atrodas ceļu krustojumā pie autoceļa P99 Jelgava–Kalnciems, tāpēc tika izveidota jauna pietura Tīreļi (Rīgas iela), kas atrodas uz pašvaldības autoceļa, šķērsojot autoceļu A9. Pieturā apstāsies maršruta Nr.5516 Jelgava–Valgunde–Tīreļi autobusi, kuru galapunkts ir pietura Tīreļi (Rīgas iela): reiss, kas Jelgavas autoostā darbadienās tiek uzsākts pulksten 13.30 un 17.40, bet pieturā Tīreļi (Rīgas iela) – pulksten 14.27 un 18.20.

Jelgavas novada pašvaldība informē, ka 2021.gada 17.decembrī Sabiedriskā transporta padome apstiprināja izmaiņas maršrutā Nr.5516 Jelgava-Valgunde-Tīreļi, tā reisos iekļaujot jaunu pieturu – “Tīreļi” (Rīgas iela), attiecīgi mainot reisu galapunkta pieturu “Tīreļi” uz “Tīreļi (Rīgas iela)”. No 2022.gada 10.janvāra šī maršruta autobusi šķērsos autoceļu Rīga (Skulte) – Liepāja  un iebrauks Rīgas ielā, kur pie degvielas uzpildes stacijas izveidota jaunā pietura.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicoties šīm izmaiņām minēto reisu pasažieriem, lai nokļūtu mājās nebūs jāšķērso intensīvi noslogotais autoceļš. Reisi tiek izpildīti darba dienās, skolas mācību laikā.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.