Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No 3. aprīļa mainās satiksmes organizācija Pilssalas ielā

Turpinot Pilssalas ielas rekonstrukciju, šonedēļ aktīvāki būvdarbi sākušies ielas posmā gar Jelgavas pili, informē pašvaldība. Šobrīd jau uzsākta vecā asfaltbetona virskārtas frēzēšana, bet no 3. aprīļa šajā posma būs mainīta arī satiksmes organizācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tur būs uzstādītas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts”, kā arī ceļa zīme Nr. 208 “Priekšroka pretim braucošajiem”. Tas nozīmē, ka Pilssalas ielā gar pili automašīnām ir aizliegts apstāties un stāvēt, savukārt sašaurinātajā ielas posmā priekšroka ir tiem autovadītājiem, kuri izbrauks no stāvlaukuma aiz pils.

Jāpiebilst, ka spēkā paliek arī visi iepriekš ieviestie satiksmes ierobežojumi.

Jāatgādina, ka īstenojot ERAF līdzfinansēto projektu “Pilssalas ielas degradētās teritorijas sakārtošana”, turpinās pilnīga Pilssalas ielas rekonstrukcija. Projekta gaitā tiks pārbūvēta iela no tilta pār Lielupi līdz Pilssalas ielai 5 – tiks atjaunots ielas segums, izbūvēts gājēju un velosipēdistu celiņš, lietusūdens kanalizācijas sistēma, optiskais tīkls, apgaismojums un pārbūvēts tilts pār kanālu. Tāpat teritorijā paredzēts arī izveidot fizisko aktivitāšu laukumu, izbūvēt stāvlaukumu, labiekārtot piegulošo teritoriju, tiks sakārtots, tīrīts un nostiprināts Lielupes krasts.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.