Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No 4. aprīļa gaidāmas izmaiņas autobusu maršrutā Jelgava–Jaunbērze

Atsaucoties pārvadātāja ierosinājumiem, no šā gada 4. aprīļa maršruta Nr.5367 Jelgava–Jaunbērze rīta un vakara reisos tiks mainīts to izpildes laiks. Tādējādi pasažieri paspēs laikus nokļūt Jelgavā un pārsēsties no viena transportlīdzekļa citā, informē VSIA “Autotransporta direkcija”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Autobusam, kas no Jelgavas autoostas darbadienās izbrauc pulksten 5.50, tiks mainīts apstāšanās laiks pieturās ceļa posmā no pieturas Maisiņi līdz pieturai Jaunbērze, kā rezultātā tas galapunktā pienāks plkst.6.23 (līdz šim pienāca plkst.6.28). Reiss pieturā Jaunbērze darbadienās tiks uzsākts pulksten 6.28 (līdz šim tika uzsākts pulksten 6.30).

Savukārt autobusam, kas no Jelgavas autoostas darbadienās izbrauc pulksten 20.30, tiks mainīts apstāšanās laiks ceļa posmā no pieturas Tušķi līdz pieturai Jaunbērze, un galapunktā tas pienāks pulksten 21.08 (līdz šim pienāca pulksten 21.14).

Reisā, kas pieturā Jaunbērze darbadienās tiek uzsākts pulksten 21.20, izpildes laiks tiks mainīts no pieturas Maisiņi līdz pieturai Satiksmes iela, reisu galapunktā noslēdzot pulksten 21.46 (līdz šim tas tika noslēgts pulksten 21.51).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.