Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No atkritumiem attīra Ozolnieku ezeru, Ānes dīķi un Džammu dīķi

Uzsākot aktīvu peldsezonu, biedrības “Mitau Diver” ūdenslīdēji steidz no atkritumiem attīrīt Ozolnieku pagasta Ozolnieku ezeru, Cenu pagasta Ānes dīķi un Džammu dīķi, informē novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darba ir daudz, jo ūdenstilpēs laika gaitā ir samestas dažādas lietas – armatūras gabali, trauki, ēdienu iepakojumi un, protams, ļoti daudz stikla pudeļu, kas nu tiek celtas krastā un nonāk tur, kur tām jāatrodas, proti, atkritumos. Pēdējo dienu atradumi liecina, ka cilvēki pēc atpūtas pie ūdens mēdz palikt bez biksēm, atpūtas vietā pamesta arī ķivere un dažādas bērnu mantas. Darbi tiek veikti agri no rīta un vēlu vakarā, kad ūdens peldvietās nav saduļķots un ir pietiekama redzamība.

Jānorāda, ka Jelgavas novada administratīvajā teritorijā nav oficiālu peldvietu, bet aicinām atpūtniekus būt saudzīgiem pret dabu un vietu, kurā atpūšamies, nemest ūdenī izdzerto dzērienu taru, jo šajās vietās peldēt un atpūsties ierodas mūsu bērni, jaunieši, kaimiņi, kam pelde vai neveiksmīga ieniršana var beigties ļoti nepatīkami. Tāpat aicinām būt atbildīgiem, pirms peldes vizuāli novērtēt ūdens stāvokli un gadījumos, ja tiek konstatēti bīstami priekšmeti, piemēram, stikla lauskas, metāla bundžas, informēt par bīstamo vietu attiecīgo pagasta pārvaldi.

Foto: jelgavasnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.