Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No februāra pilsētā pieaugs ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi SIA “Jelgavas ūdens” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu. Tas nosaka, ka no 1. februāra Jelgavā par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem būs jāmaksā vairāk, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No februāra ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs Jelgavā noteikts 2,57 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) par kubikmetru visām patērētāju grupām, tajā skaitā ūdensapgādes tarifs 1,07 eiro par kubikmetru bez PVN un kanalizācijas pakalpojumu tarifs 1,50 eiro par kubikmetru bez PVN.

Kopumā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs pilsētā pieaugs par 16,8 procentiem. Uzņēmumā skaidro, ka tarifa izmaiņas saistītas ar infrastruktūras uzturēšanas izmaksu un kredītu procentu maksājumu pieaugumu.

Jāatgādina, ka līdz šim noteiktais SIA “Jelgavas ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs spēkā stājās pērn 1. augustā un tas ir 2,20 eiro bez PVN par kubikmetru visām patērētāju grupām, tajā skaitā ūdensapgādes tarifs 0,99 eiro un kanalizācijas pakalpojumu tarifs 1,21 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rēķinu, kurā aprēķini veikti pēc jaunā tarifa, patērētāji saņems, sākot no marta, norēķinoties par februārī SIA “Jelgavas ūdens” sniegtajiem pakalpojumiem.

Ņemot vērā, ka tarifa komponentes ir mainīgas, SIA “Jelgavas ūdens” paredz, ka turpmāk tarifs būs jāpārskata regulāri un tas šā gada laikā atkārtoti var mainīties.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.