Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No jaunā gada mainīsies Jelgavas pilsētas autobusu kustības saraksts

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka no 1. janvāra mainīsies pilsētas autobusu kustības saraksts. Izmaiņas skars vairākus reisus 1., 2., 4., 5., 7., 9., 11., 14., 15., 16. un 19. maršrutā. Informācija par izmaiņām nākamnedēļ tiks publicēta mājaslapā www.jap.lv, bet pieturvietās aktuālie saraksti tiks izvietoti janvāra pirmajā nedēļā. No jaunā gada mainīsies arī divu pieturu nosaukumi, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Grozījumi veikti, galvenokārt ņemot vērā iedzīvotāju braukšanas paradumus un pamatojoties uz mūsu novērojumiem, lai uzlabotu autobusu pieejamību. Pieredze liecina, ka atsevišķos maršrutos, īpaši rīta stundās, daži autobusi bieži kavē, tādējādi novirzoties no laika grafika, ir vairāki maršruti, kuros autobusi kādos reisu posmos kursē paralēli ļoti līdzīgos laikos. Tāpat mēneša sākumā saņēmām vēstuli no AS “Pasažieru vilciens” par kustības izmaiņām no 11. decembra elektrovilcienu maršrutā Jelgava–Rīga–Jelgava, kur atsevišķiem reisiem par 2–3 minūtēm mainīti izbraukšanas un pienākšanas laiki. Tāpēc šobrīd iespēju robežās, nepalielinot reisu skaitu, esam pārplānojuši izpildes laikus aptuveni 40 esošajiem pilsētas autobusu reisiem, lai pasažieriem nodrošinātu iespēju nokļūt vēlamajos galamērķos,” stāsta JAP komercdirektors Gatis Dūmiņš, norādot, ka autobusu kustības saraksti atbilstoši reālajai situācijai un ierosinājumiem tiek pārskatīti vienu divas reizes gadā.

Izmaiņas skars 11 no 20 sabiedriskā transporta maršrutiem. JAP norāda, ka lielākajā daļā reisu izmaiņas ir dažu minūšu robežās, bet ir arī reisi, kas kursēs 10 minūtes agrāk nekā līdz šim. Lielākās izmaiņas plānotas 2. maršrutā Svēte–Tetele.

Jāpiebilst, ka no jaunā gada tiks mainīti nosaukumi divām pieturām – pietura “Banka” Akadēmijas ielā tiks pārsaukta par “Muzejs”, bet pietura “Jāņa iela” Zemgales prospektā – par “Bibliotēka”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par konkrētām izmaiņām pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos informācija nākamnedēļ tiks publicēta JAP mājaslapā www.jap.lv. “Aicinām iedzīvotājus iepazīties ar to, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem. Pieturvietās autobusu saraksti tiks nomainīti nedēļas laikā,” tā G.Dūmiņš, papildinot, ka aktuālo informāciju par autobusu kustības sarakstu, tostarp par to, vai autobuss jau ir izbraucis no konkrētas pieturas vai kavē, var iegūt, arī zvanot JAP dispečeram pa diennakts tālruni 63045945.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.