Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No maija tiks slēgts muitas kontroles punkts Jelgavā

Samazinoties pieprasījumam pēc klātienes pakalpojumiem, no 1. maija darbu pārtrauks Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas kontroles punkts Jelgavā, Atmodas ielā 19.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau pašlaik muitas procedūru noformēšanai klienti deklarācijas sagatavo un iesniedz elektroniski, savukārt klātienes muitas pakalpojumus varēs saņemt citos muitas kontroles punktos visā Latvijā.

Tā kā deklarācijas eksporta un importa muitas procedūru noformēšanai klienti sagatavo un iesniedz, kā arī citus muitas pakalpojumus saņem elektroniski, turklāt uzņēmējiem ir plašas iespējas izmantot dažādus muitas vienkāršojumu veidus, Jelgavas muitas kontroles punkta noslodze klientu apkalpošanā klātienē pēdējo gadu laikā būtiski samazinājās. Lai VID resursus izmantotu efektīvi un atbilstoši klientu vajadzībām, no 1. maija muitas kontroles punkts tiks slēgts. 

Klienti muitas pakalpojumus klātienē varēs saņemt citos muitas kontroles punktos, piemēram, Šķirotavas (kods – 0207), Krustpils ielā 38b, Rīgā, un Rīgas brīvostas (kods – 0210), Uriekstes ielā 16, Rīgā, kā arī Lidostas muitas kontroles punktā (kods – 0240), kas atrodas Ziemeļu ielā 16, Mārupes novadā, kā arī citos muitas kontroles punktos Latvijā. Kopumā Latvijā darbojas 18 muitas kontroles punkti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija pieejama VID tīmekļvietnes sadaļā Muitas kontroles un robežkontroles punkti. Ja muitas klientiem ir jautājumi, VID aicina zvanīt uz konsultatīvo tālruni 67120000, izvēloties tēmu “Muita”.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.