Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No nākamās nedēļas vakcinācijas centrs ZOC strādās tikai sestdienās

Būtiski sarūkot vakcinācijas apjomam, vakcinācijas centrs Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) no nākamās nedēļas strādās tikai sestdienās no pulksten 9 līdz 18. Vakcinācija notiek pēc pieraksta. Pieteikties vakcinācijai ZOC var mājaslapā www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakcinācijas centra pārstāve Anita Kamenščikova skaidro, ka šāds lēmums pieņemts mazā pieprasījuma dēļ. “Pieļaujam, ka zināma ietekme ir augstajam Covid-19 saslimstības līmenim valstī,” tā A.Kamenščikova, papildinot, ka vakcinācijas centrā ZOC vakcīnu pret Covid-19 var saņemt iedzīvotāji vecumā no 12 gadiem. 

A.Kamenščikova norāda: ja situācija mainīsies, darba laiks tiks pārskatīts. Jāpiebilst, ka vakcinācijas centra mediķi turpina arī nodrošināt izbraukuma vakcināciju, dodoties pie senioriem uz mājām, kā arī pie darba kolektīviem. Pieteikties vakcinācijai ZOC var mājaslapā www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989. Izbraukuma vakcinācijai var pieteikties, rakstot vakcinācijas koordinatorei pa e-pastu evelina.klava@vca.lv.

Jelgavā vakcinēties pret Covid-19 iedzīvotāji var arī SIA “Jelgavas poliklīnika”, SIA “Medicīnas sabiedrība “Optima 1″”, SIA “Zemgales veselības centrs” un pie ģimenes ārstiem. Vakcinācija visās vietās notiek pēc iepriekšēja pieraksta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties vakcinēšanai SIA “Jelgavas poliklīnika” var tīmekļvietnē manavakcina.lv, pa tālruni 8989 vai sazinoties ar poliklīnikas reģistratūru pa tālruni 63022101; vakcinēšanai SIA “Medicīnas sabiedrība “Optima 1″” – pa tālruni 63022987; vakcinēšanai Zemgales Veselības centrā – mājaslapā www.zvc.lv izmantojot e-pierakstu vai sazinoties ar reģistratūru pa tālruni 63084004.

Foto: no Jelgava.lv arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.