Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No otrdienas Jelgavas bibliotēkās vairs nav jāuzrāda Covid-19 sertifikāts

Jelgavas Pilsētas bibliotēka informē, ka no 1. marta iedzīvotājiem, apmeklējot bibliotēku un tās filiāles – Pārlielupes bibliotēku, Miezītes bibliotēku, bērnu un jauniešu bibliotēku “Zinītis” –, lai saņemtu bibliotēku pamatpakalpojumus, vairs nav jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Tas gan turpmāk būs nepieciešams, lai piedalītos bibliotēku organizētos publiskos pasākumos, piemēram, konferencēs, semināros, tikšanās reizēs ar literātiem un tamlīdzīgi, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji bez Covid-19 sertifikātu pārbaudes bibliotēkās var apmainīt iespieddarbus, izmantot lasītavas pakalpojumus, izmantot datorus līdz 30 minūtēm un saņemt citus bibliotēkas pakalpojumus.

Saskaņā ar spēkā esošiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem apmeklētājiem bibliotēkas telpās ir jāievēro savstarpēja 2 metru distance (izņemot vienas mājsaimniecības pārstāvjus) un jālieto medicīniskās sejas maskas vai FFP2 respiratori (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam).

Taču bibliotēka turpina nodrošināt iespēju saņemt grāmatas un žurnālus bezkontakta režīmā:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • zvanot pa tālruni 63046587 un pasūtot nepieciešamās grāmatas;
  • nosūtot vēlamo grāmatu sarakstu uz e-pastu abo@biblioteka.jelgava.lv, obligāti norādot savu tālruņa numuru, vārdu, uzvārdu vai lasītāja kartes numuru;
  • pasūtot grāmatas e-katalogā https://jelgava.biblioteka.lv/Alise/lv/search.aspx.

Filiālbibliotēku kontaktinformācija:

Pārlielupes bibliotēka:

Tālrunis 63011829

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E-pasts: Parlielupe@biblioteka.jelgava.lv

Miezītes bibliotēka:

Tālrunis 63083151

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E-pasts: Miezite@biblioteka.jelgava.lv

Bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis”:

Tālrunis: 63029093

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E-pasts: Zinitis@biblioteka.jelgava.lv

Par pasūtīto izdevumu saņemšanu bibliotekāri sazināsies ar katru lasītāju individuāli un vienosies par pasūtījuma saņemšanu ārpus bibliotēkas, kā arī lasītājs var saņemt pasūtīto iespieddarbu pakomātā, kas atrodas nišā pie Jelgavas Pilsētas bibliotēkas ieejas, Akadēmijas ielā 26.

Jelgavas Pilsētas bibliotēkas vadītāja Lāsma Zariņa stāsta, ka šis pakalpojums ar katru mēnesi kļūst arvien pieprasītāks. “Šobrīd pakomāts ir izmantots un mums pieejamā informācija liecina, ka cilvēki šo iespēju ļoti izmanto vai nu pirms, vai pēc bibliotēkas darba laika. Iespējams, daļa lasītāju savās dienas gaitās dodas uz Rīgu agri no rīta un vēlu atgriežas, un viņiem ir lieliska iespēja pa ceļam izņemt pasūtītos iespieddarbus,” tā bibliotēkas vadītāja, uzsverot, ka šis noteikti bija pareizs risinājums ne tikai pandēmijas laikā, bet arī domājot perspektīvā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja vēl neesat bibliotēkas lietotājs – reģistrējieties attālināti, aizpildot tiešsaistes reģistrācijas formu bibliotēkas tīmekļvietnē www.jelgavasbiblioteka.lv un saņemiet piekļuves datus e-katalogam, 3td grāmatu bibliotēkai, datubāzēm Letonika.lv, EBSCO un Britannica.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.