Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No otrdienas Pasta salas slidotava būs atvērta skrituļotājiem

Pasta salas publiskajā slidotavā trīs reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās un svētdienās – noteiktos laikos par maksu varēs slidot ar skrituļslidām un spēlēt inline hokeju, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Lai dažādotu sportisko aktivitāšu piedāvājumu, esam nolēmuši vasaras sezonā jau atkal iedzīvotājiem piedāvāt iespēju skrituļot. Uz Pasta salas slidotavu gan var nākt ar savām skrituļslidām, gan tās varēs iznomāt uz vietas. Tāpat būs pieejamas nomas aizsargķiveres,” stāsta Zemgales Olimpiskā centra valdes loceklis Armands Ozollapa, norādot, ka līdz maija beigām vērtēs, kāds būs iedzīvotāju pieprasījums, un pēc tam tiks lemts par turpināšanu, nepieciešamību mainīt dienas vai seansu laikus.

Līdz maija beigām skrituļošanas seansi būs otrdienās un ceturtdienās no pulksten 17 līdz 18 un no 18.30 līdz 19.30, svētdienās no pulksten 15 līdz 16 un no 16.30 līdz 17.30. Maksa par vienas stundas ilgu slidojumu ir 3 eiro, uzrādot “3+ Ģimenes karti” – 1,50 eiro. Apmeklētāji var ierasties ar savām slidām vai tās iznomāt – nomas maksa ir 2 eiro, aizsargķiveres nomas maksa – 1 eiro. Slidotavas laukuma noma inline hokejam – 40 eiro par stundu pēc iepriekšējas rezervācijas, zvanot pa tālruni 20367677.

Sezonas pirmais skrituļošanas seanss – 21. maijā pulksten 17.   

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.