Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Nograuzīs” ledu Bērzu ceļā un 1. līnijā; Jelgavā turpina avārijas bedrīšu remontu

Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka šodien plānota ledus kārtas “nograušana” Bērzu ceļā un 1. līnijā, kur uzsalušajā ledus kārtā uz brauktuves atkušņa ietekmē ir izveidojušās bedres ledū. Tāpat šonedēļ tiek turpināts avārijas bedrīšu remonts. Šodien tiek labotas bīstamākās bedres Miera ielas rotācijas aplī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka regulāri tiek apsekotas ielas pilsētā, lai apzinātu avārijas bedrītes un nepieciešamības gadījumā organizētu to labošanu. Šodien asfalta bedrīšu remonts ar auksto asfaltu tiek veikts Miera ielas rotācijas aplī. Darbi tiks turpināti Vīgriežu un Kastaņu ielu krustojumā, Kārklu ielā, Dambja ielā – šeit konstatētas atsevišķas satiksmei bīstamas bedres. Šonedēļ plānots ar auksto asfaltbetonu remontēt arī avārijas bedres Zirgu, Sakņudārza, Raiņa, Kungu, Pasta, Lapskalna, Bauskas, Vidus, Viskaļu, Salnas ielā un citur pēc nepieciešamības.

Tieši mainīgo laikapstākļu rezultātā, kad sals mijas ar atkusni, satiksmes ietekmē neprognozējami un pastiprināti veidojas bedres asfalta segumā. Ja bedres izveidojas lielākas par 0,1 kvadrātmetru un ir dziļākas par 5 centimetriem, tās uzskatāmas par bīstamām, sevišķi uz maģistrālajām un tranzīta ielām. Bedrīšu remontu pilsētā veic SIA “Kulk”.

Grants seguma ielās mainīgajos ziemas sezonas apstākļos tiek veikta avārijas bedru un iesēduma vietu piebēršana un, ja nepieciešams, ūdens novadīšana no brauktuves.  Seguma planēšana un greiderēšana grants seguma ielās pašlaik ir neefektīva, jo sals un atkusnis apgrūtina ielu kopšanu. Grants seguma ielu brauktuvju greiderēšana tiks organizēta, apžūstot zemes klātnei un stabilizējoties laika apstākļiem, izvērtējot konkrētu ielu seguma stāvokli un mitrumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par problēmām pilsētas ielu segumā iedzīvotāji var ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.