Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Nokrišņu ietekmē grants seguma ielas Jelgavā pārmitrinās; organizē avārijas bedru un iesēdumu piebēršanu

Biežu un ilgstošu nokrišņu ietekmē pārmitrinās un nestspēju zaudē grants seguma ielas. Atkušņa ūdeņi un gruntsūdeņi veicina ielu brauktuvju pārmitrināšanos un veidojas izskalojumi un bedres. Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” apseko pilsētas grants seguma ielas un, konstatējot šādu grants seguma ielu stāvokli, brauktuvju nostiprināšanai organizē avārijas bedru un iesēduma vietu piebēršanu un ūdens novadīšanu no brauktuves, informē “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka nestspēju zaudējuša grants seguma kopšana ir apgrūtināta un neefektīva, jo uzbraucot ar smago tehniku uz pārmitrināta ceļa, tas tiek sabojāts vēl vairāk. Uzlabot seguma stāvokli, veicot planēšanu un greiderēšanu, varēs tikai ielām apžūstot, kad tās atgūs nestspēju un stabilizējoties laika apstākļiem.

Iestādes speciālisti turpina pastiprināti sekot līdzi ielu stāvoklim un aicina iedzīvotājus par ielu seguma problēmām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.