Noraidījumi neļauj “Zemgale Juniors” paņemt punktus no līdera

Svētdien, 10. martā Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) hokeja komanda “Zemgale Juniors” izbraukumā, noraidījumu iespaidā, zaudēja divus vārtus Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) līdervienībai “HS Kurbads” un nespēja paņemt svarīgus punktus priekš turnīra tabulas – 1:2 (0:0; 0:2; 1:0).

“Zemgale Juniors” devās ar nelieliem papildspēkiem no “Zemgale/LBTU” un tikai aizsardzības līnijā – Edgars Adrians Kazaks un Daniils Andrejevs. Uzbrukumā bija jāiztiek pašu spēkiem. Ņemot vērā iepriekšējās savstarpējās sezonas spēles un to, ka pretinieku sastāvā puse no spēlētājiem spēlē Baltijas līgā, gala rezultāts tomēr nebija peļams.

Pirmo trešdaļu abas komandas aizvadīja bez gūtiem vārtiem Katrai vienībai bija pa vienai iespējai spēlēta vairākumā, bet šīs iespējas tās nebija realizējušas.

Otrajā trešdaļā viss gāja pietiekami labi līdz brīdim, kad jelgavnieki nonāca mazākumā. Šoreiz laukuma saimnieki spēja izspēlēt ripu līdz brīdim, kad to vārtos raidīja Emīls Masteiko – 0:1. Nedaudz vēlāk “HS Kurbads” izmantoja vairākumu, lai nostātos jelgavnieku aizsardzības zonā, un kad piektais spēlētājs jau kāpa uz ledus, mājinieku uzbrucējs Aleksis Burkitis guva otros vārtus – 0:2.

Trešajā trešdaļā “Zemgale Juniors” neizmantoja divus vairākumus, bet pašas spēles izskaņā uzbrucējs Kristers Vītoliņš vienus vārtus spēja atgūt – 1:2.

Jelgavnieki saglabāja savu vietu turnīra tabulā, bet nākošajās septiņās spēlēs tā būs nopietni jāizstāv pret “HS Rīga”, kura izmisīgi cenšas to atgūt un atstāt “Zemgale Juniors” bez iespējas spēlēt izslēgšanas spēļu turnīrā. Papildus apgrūtinājums ir tas, ka papildspēkus no pieaugušo komandas, juniori varēs saņemt tikai aprīlī, kad “Zemgale/LBTU” pabeigs Baltijas līgas čempionātu.

Nākošo spēli “Zemgale Juniors” aizvadīs 17. martā Jelgavas ledus hallē, tiekoties ar HK “Tukums” – sīvu un neprognozējamu pretinieku, kurš neskatoties uz savu vietu turnīra tabulā, var izrādīt lielu pretestību.