Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Noras Bumbieres piemiņas vakars izskanēs 23. martā Jelgavas kultūras namā

Latviešu estrādes dziedātājas jelgavnieces Noras Bumbieres fonds 23. martā pulksten 19 Jelgavas kultūras namā aicina uz koncertu “Latviešu muzikālo kino pūra lāde un ne tikai…”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šogad esam iecerējuši baudīt kopā ar jums latviešu filmu mūziku, dziedāt iemīļotās dziesmas un ne tikai…būs arī mazāk dzirdētas Raimonda Paula dziesmas, kuras iedziedājuši mākslinieki Nora Bumbiere un Viktors Lapčenoks, kā arī tautā iemīļotas dziesmas. Varēsim kopā padziedāt!” teikts koncerta anotācijā.

Koncerta pūra lādi palīdzēs atvērt Latvijā pazīstami un iemīļoti mākslinieki un mūziķu grupa Edgara Jasa vadībā.

Noras Bumbieres fonda valdes locekle, dziedātājas māsa Māra Zustrupa “Zemgales Ziņām” stāsta, ka pasākums iecerēts kā piemiņas vakars Norai. “Bet šogad kā nekad skatītājiem esam sagādājuši kādu pārsteigumu – kā papildinājums dziesmām pūra lādē būs arī kino. Programmā esam ietvēruši visamizantākos kino kadrus, kuros redzami Nora un Viktors, kā arī dziesmas no kinofilmām tiks papildinātas ar attiecīgo klipu rādījumu. Esam ietvēruši kino gabaliņus, par kuriem savulaik visi gardi smējušies.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā piedalīsies tādi pazīstami dziedātāji kā Žoržs Siksna, Uģis Roze, Ira Krauja-Dūduma, Rūta Dūduma Ķirse, Sabīne Berezina un jaunie izpildītāji Patrisha un Justs.

Koncerta pirmajā daļā skanēs mīļas, sirsnīgas un visiem labi zināmas Noras un Viktora savulaik izpildītās dziesmas, bet otrā daļa būs jau pieminētā kino izrāde. Skanēs tādas dziesmas kā “Alīdas mīlas dziesma”, “Automobilis”, “Itāliešu mūķenes dziesma”, kā arī joku dziesmas un vēl daudzas citas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.