Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Norisināsies lauksaimniecības nozares pasākums “Traktordiena 2022” (papildināta)

Sestdien, 2. jūlijā, notiks lauksaimniecības nozares pasākums “Traktordiena 2022”, informēja nodibinājuma “Fonds Latvijas Lauksaimniecības attīstībai” valdes priekšsēdētājs Rihards Krastiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat viņš norādīja, ka “Traktordiena 2022” notiks AS “Agrofirma Tērvete” laukā, Tērvetes pagastā, Dobeles novadā, kur uz lauka tiksies vairāk nekā 60 lauksaimniecības uzņēmumi, valsts un nevalstiskās organizācijas.

“Traktordiena 2022” aicināti visi lauksaimniecības profesionāļi, lauksaimniecības nozares interesenti, kā arī lauku un pilsētu iedzīvotāji.

Pasākumā notiks jau par tradīciju kļuvušās traktoru piekabju kalnā vilkšanas sacensības dažādās spēkratu jaudas grupās. Savukārt uz lauka norisināsies praktiski augsnes apstrādes un lopbarības sagatavošanas demonstrējumi. Kā arī visas dienas garumā apmeklētājus gaidīs plaša lauksaimniecības izstāde dalībnieku stendos, parādot graudkopības, lopkopības, zemes apstrādes, apsaimniekošanas, mežizstrādes un citas nozaru preces un pakalpojumus. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Traktordienā” piedalīsies arī Nacionālie bruņotie spēki un NATO.

Pasākumu vadīs Ģirts Ķesteris, bet par muzikālo atmosfēru rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, lauku vides saglabāšanu un pilnveidošanu, resursu efektīvāku izmantošanu un apsaimniekošanu, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, attīstot pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares pārstāvjiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieeja ir bez maksas.

Sīkāk par pasākuma norises vietu: http://flla.lv/Traktordiena/traktordiena/kur-notiks/

Pasākuma “Traktordiena 2022” laikā iedzīvotājiem no pulksten 9.30 līdz 16.00 būs iespēja apmeklēt Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas militārās tehnikas un ekipējuma izstādi, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs kopā ar karavīriem, informē Aizsardzības ministrija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat pasākuma apmeklētāji varēs aplūkot arī Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes militāro tehniku un ekipējumu, kā arī uzzināt par dienesta iespējām Zemessardzē.

Pasākumā “Traktordiena 2022” piedalīsies aptuveni 80 karavīru no Mehanizētās kājnieku brigādes un NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas Latvijā, kā arī Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes zemessargi.

Šobrīd NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupa Latvijā apvieno aptuveni 1700 karavīru no 10 valstīm – Albānijas, Čehijas, Spānijas, Itālijas, Islandes, Melnkalnes, Polijas, Slovākijas, Slovēnijas un Kanādas, kas ir vadošā valsts Latvijā izvietotajam NATO bataljonam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums “Traktordiena 2022” notiek jau vienpadsmito reizi, un tā mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, organizēt pieredzes apmaiņu starp uzņēmējiem, lauksaimniecības nozares speciālistiem, valsts un nevalstiskā sektora pārstāvjiem un interesentiem, dodot iespēju visiem satikties vienuviet, iegūt informāciju, izglītoties, atpūsties un iepazīt Latvijas lauksaimniecību un laukus.

Plašāka informācija par pasākuma norisi pieejama tīmekļvietnē http://flla.lv/Traktordiena.

Iedzīvotāju ievērībai!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai nodrošinātu militārās tehnikas izstādi Dobeles novadā, 2. jūlijā pa autoceļiem pārvietosies Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto valstu militārā tehnika maršrutā Ādaži-Tērvete-Ādaži.

Nacionālie bruņotie spēki aicina ar sapratni izturēties pret īslaicīgiem ceļu satiksmes apgrūtinājumiem.

Foto: “Baltic Agro”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.