Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Noslēgušies būvdarbi Aizsargu ielā

Noslēgušies būvdarbi Aizsargu ielā no tilta pār Vircavas upi līdz Aizsargu ielas rotācijas aplim.
Būvdarbu laikā ieklāts jauns asfalta segums trijās kārtās un izbūvētas betona teknes lietus ūdeņu novadīšanai no brauktuves. Veikta ceļa nomaļu apauguma noņemšana un jaunu nomaļu izbūve. Uzstādīts jauns ceļu satiksmes aprīkojums. Lai uzlabotu satiksmes dalībnieku drošību, ieviestas izmaiņas satiksmes organizācijā – slēgts Strautnieku ielas pieslēgums uz Aizsargu ielu, bet ir atstāta piekļūšanas iespēja no Bauskas ielas puses. Kā arī izbūvēts jauns rotācijas aplis Aizsargu ielas un Kārniņu ceļa krustojumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizsargu ielas un Kārniņu ceļa izbūvētajā rotācijas apļa zonā ierīkots apgaismojums, uzstādot 22 apgaismojuma balstus ar LED gaismekļiem un uzstādīti 2 prožektori, kas izgaismo Jelgavas valstpilsētas zīmi. Rotācijas apļa zona uzstādītas 2 videokameras. Lai iedzīvotājiem būtu vieglāk šķērsot Aizsargu ielas brauktuvi, Kārniņu ceļa posmā no Veselības ielas līdz dīķim, otrpus Aizsargu ielas brauktuvei, ir izbūvēta asfalta seguma gājēju ietve, kā arī gājēju pārejas zonā pie Aizsargu ielas brauktuves uzstādīti 2 gājēju pārejas apgaismojuma balsti ar LED gaismekļiem. Ir labiekārtota teritorija – ierīkotas atpūtas vietas, sols, atkritumu urna un velosipēdu statīvs.

Paralēli šiem darbiem Kārniņu ceļa posmā no Staļģenes ielas līdz tiltam pār Vircavas upi atjaunots asfaltbetona segums un Lediņu ceļa posmā no Kārniņu ceļa līdz Jelgavas valstspilsētas administratīvajai robežai ieklāta divkārtu virsma.

Darbi veikti būvprojekta “Aizsargu ielas pārbūve, Jelgavā” ietvaros. Būvdarbus veica SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE”” un būvuzraudzību – SIA “Somniar”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde Pilsētsaimniecība

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.