Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Noslēgusies Meža kapu paplašināšana

Pabeigti Meža kapsētas paplašināšanas būvdarbi. Kapsētas teritorija paplašināta aptuveni 2,9 hektāru platībā, sagatavojot vietu apmēram 2390 mirušo apbedīšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbu ietveros ir veikta teritorijas atbrīvošana no apauguma, esošās grunts izlīdzināšana un planēšana, esošo grāvju pārtīrīšana un atjaunošana. Izbūvēti apkalpes ceļi un gājēju celiņi, gar tiem iestādītas Holandes liepas, skarainās hortenzijas, parastais ligustrs un pelēkās spirejas. Lietus ūdeņu novadīšanai, gar apkalpes ceļiem izbūvētas ievalkas. Jaunajā kapsētas daļā izbūvēta arī saimnieciskā ūdens ņemšanas aka, kas aprīkota ar rokas sūkni. Teritorijā novietoti divi soliņi, viena atkritumu urna un izbūvēta novietne atkritumu konteineriem, un pie ieejas teritorijā uzstādīts informācijas stends. Būvdarbus veica SIA “RELKS” un būvuzraudzību SIA “Būves Birojs”.

Meža kapi šobrīd ir vecākā un lielākā kapsēta Jelgavā. Jāpiebilst, ka šobrīd pilsētā atvērtas kapsētas statuss – iespējams ierīkot jaunas ģimenes kapavietas – ir tikai Meža kapsēta.

Ziņu sagatavoja “Pilsētsaimniecība”

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.