Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Notāru dienās 8. un 9. martā konsultēs par nekustamo īpašumu

Šogad Notāru dienu notiks 8. un 9. martā no pulksten 10 līdz 14, un šajā laikā Latvijas iedzīvotāji varēs saņemt bezmaksas notāru konsultācijas visos zvērinātu notāru birojos Latvijā, informē Latvijas Zvērinātu notāru padome. Lai noskaidrotu dzīvesvietai tuvāko zvērinātu notāru biroju, iedzīvotāji aicināti apmeklēt mājaslapu latvijasnotars.lv. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konsultācijas noritēs klātienē, un interesentiem būs iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Iemesls šādam jautājumu lokam – krāpniecības darījumi ar nekustamajiem īpašumiem,

“Robi likumos un cilvēku neuzmanība ik gadu sagādā vieglu ķērienu krāpniekiem. Krāpnieki ir izdomas bagāti, un veidi, kā cilvēks tiek apkrāpts, ir daudz – tiek noformēti darījuma dokumenti krāpniekam izdevīgā formā, veikti fiktīvi darījumi un izmantota iedzīvotāju lētticība, krāpniekiem uzdodoties par banku, policijas vai notariāta pārstāvjiem.

Vienīgais veids, kā cilvēkus pasargāt, ir izglītot gan par to, kādas ir krāpšanas pazīmes, un veidiem, kā droši veikt darījumus, gan par to, ko no tevis kā iedzīvotāja drīkst prasīt likumsargs, finanšu institūcijas pārstāvis vai notārs,” skaidro Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētājs Jānis Skrastiņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.