Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Notiks Eiropas skolu sadarbības tīkla “eTwinning” konference “Skolēns kā virzītājspēks nākotnes skolā”

Šodien, 8. oktobrī Rīgā norisināsies Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning nacionālā konference “Skolēns kā virzītājspēks nākotnes skolā”, kuras laikā skolu komandas prezentēs pagājušā mācību gada labākos eTwinning sadarbības projektus, ar savu pieredzi par skolēnu centrēta mācību procesa organizēšanu, skolēnu motivēšanu un zinātkāres veicināšanu dalīsies Dace Jaundāldere Dātava un Solvita Lazdiņa. Pasākumā tiks apbalvoti konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2022” uzvarētāji. Dalībai konferencē līdz 4. oktobrim tika aicināti pieteikties skolotāji, skolu vadības un izglītības pārvalžu pārstāvji, kuriem interesē projektu organizēšana, tehnoloģiju izmantošana mācību darbā un 21.gadsimta izglītība, informē konferences rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konferences norises kārtība

Šogad konkursa finālā iekļuva gan vietēja, gan starptautiska mēroga skolu sadarbības projekti, kas pārstāv dažādus mācību priekšmetus un skolēnu vecuma grupas. Konferencē skolu komandas prezentēs septiņus labākos pagājušā mācību gada eTwinning sadarbības projektus – piecus starptautiskos un divus nacionālos. Projekti aptver dažādus mācību priekšmetus un kompetences vecuma posmā no 3 līdz 19 gadiem.

Pēc tam pievērsīsimies vienam no svarīgākajiem aspektiem eTwinning – skolēnam kā virzītājspēkam. Skolēni skolās spēlē aktīvu lomu un izstrādā ne tikai skolas fizisko vidi, bet arī padara to par vietu, kur atspoguļojas viņu vērtības. Savā pieredzē par to, kā veidot uz izaugsmi vērstu mācīšanās vidi, kura atbalsta un stimulē bērnu zinātkāri un motivē skolēnus sasniegt savu maksimālo potenciālu runās Privātās pamatskolas “Domdaris” direktore un skolas dibinātāja Dace Jaundāldere Dātava un Rīgas Pilsētas sākumskolas direktore Solvita Lazdiņa. Klausītāji iegūs arī praktiskus piemērus, kas noderēs, lai motivētu skolēnus mācīties un radītu vidi, kurā viņiem patīk atrasties, mācīties un izzināt pasauli ap sevi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma noslēgumā tiks pasniegta balva konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2022” uzvarētājiem.

Konference norisināsies klātienē ar tiešraidi eTwinning Latvija Facebook lapā. Dalībai tiešsaistē reģistrācija nav nepieciešama.

Konferences programma: https://bit.ly/etwkonf-programma2022.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāk informācija par konferences norisi, dalībniekiem un pārstāvētajām skolu komandām meklējama eTwinning Latvija tīmekļa vietnē: https://etwinning.lv/nac-konference-reg-2022/. Pasākumu organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Par eTwinning

“eTwinning”ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģistrējoties “eTwinning”, skolotāji var īstenot projektus vietējā un Eiropas mērogā, izmantot bezmaksas tiešsaistes partneru atrašanas, sadarbības un projekta gaitas atainošanas rīkus, kā arī piedalīties vietējā un starptautiskā mēroga pedagogu profesionālās pilnveides pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Šobrīd “eTwinning” reģistrējušies aptuveni 1 000 000 skolotāju, no kuriem vairāk nekā 7000 ir Latvijas skolotāji.

Informācija par citiem “eTwinning” pasākumiem – www.etwinning.lv.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.