Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Novada jauniešiem izteiks pateicību par brīvprātīgā darba veikšanu

15. decembrī pulksten 17.00 Sesavas tautas namā uz godināšanu pulcēsies 83 Jelgavas novada jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kuri šajā gadā aktīvi iesaistījušies novada dzīvē, palīdzot organizēt gan dažādas aktivitātes pagastos, izglītības iestādēs un jauniešu centros, gan piedaloties dažādos jaunatnes projektos, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Brīvprātīgā darba popularizēšana ir viens no jaunatnes darba veidiem, kā veicināt jauniešu līdzdalību sabiedrības labā. Tas ir arī veids, kā jauniešiem gūt bezmaksas labumus – dzīves pieredzi, vērtīgu brīvā laika pavadīšanu, profesionālo pilnveidi, dalību pieredzes apmaiņas pasākumos.  Šajā gadā novada jaunieši palīdzējuši mazākos un lielākos mēroga pasākumos, brīvprātīgi iesaistoties saimniecisku un tehnisku jautājumu izpildē un risinājumos. Jaunieši palīdzējuši organizēt ne vien savas auditorijas pasākumus – sarunu vakars “Aisbergs”, Jauniešu diena, Ziemas prieki, Elejas muižas kauss, bet arī aktīvi piedalījušies novada lielajos kultūras pasākumos, kā, piemēram, Kultūraugs, nodrošinot virkni aktivitāšu jauniešu auditorijai. Tāpat šajā gadā esam kopā arī aktīvi strādājuši pie projekta Ozolnieku jauniešu iniciatīvu centrs”, stāsta Jaunatnes lietu nodaļas vadītājs Valters Siksna.

Katram jaunietim sniegs apliecinājumu par apgūtām prasmēm brīvprātīgajā darbā un dāvanu ar novada simboliku.

Saņemot pateicību, jaunieši sadalīti vairākās kategorijās – no 25 stundām līdz 50 stundām šajā gadā brīvprātīgo darbu veikuši 17 jaunieši, kategorijā no 50 līdz 100 stundām darbojās 25 jaunieši, kategorijā no 100 līdz 150 stundām 26 jaunieši, savukārt brīvprātīgo darbu vairāk par 150 stundām veikuši 15 jaunieši.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.