Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Novada uzņēmēji brokastos kopā ar domes priekšsēdētāju

Lai veicinātu sadarbību un izpratni par notiekošo  pašvaldībā šo piektdien, 10. martā pirmo reizi tiek rīkots pasākums “Uzņēmēju brokastis”. Brokastis norisināsies Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas dienesta viesnīcā. Uz tām pieteikušies vairāk nekā 50 Dobeles novada uzņēmumu pārstāvji, informē Dobeles novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis atzīst:  “Jo pašvaldība kļūst lielāka,  jo saikne un kontakti starp vietējo varu un sabiedrību, tai skaitā arī uzņēmējiem, var pavājināties, viens no otra attālinoties. Lai tā nenotiku, ir jāveic virkne pasākumu, lai šīs saiknes un kontaktus stiprinātu.”

Plānots, ka Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis klātesošos neformālā gaisotnē informēs par februārī pieņemto pašvaldības budžetu 2023.gadam. Savukārt Dobeles novada pašvaldības iestāžu un  administrācijas nodaļu vadītāji informēs par jaunumiem un iespējām sadarboties ar pašvaldību. Uzņēmējus paredzēts informēt gan par plānotajām būvniecības iecerēm, gan nekustamo īpašumu pieejamību novadā, gan ceļu infrastruktūru. Tāpat klātesošie uzzinās nozīmīgāko kultūras pasākumu kalendāru novadā 2023.gadam.

 “Domājot par pašvaldības ilgtspējīgu un dinamisku attīstību, ļoti svarīga ir uzņēmēju iesaiste pašvaldības darbā un diskusijā par aktuālo. Tieši pašvaldība rīko tikšanos ar uzņēmējiem, lai informētu un diskutētu par pašvaldības darba aktuālajiem jautājumiem un attīstības projektiem,” uzsver I.Gorskis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.